Nábytkový program

Oslo

Oslo Program je momentálně vyprodán

Nábytek z programu Oslo je vyroben z kvalitního materiálu , proto je jeho konstrukce tak pevná, odolná a stálá i po dlouhá léta používání. Povrchová úprava dodává nábytku luxusní vzhled, ale zároveň se i snadno udržuje. Povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem a je hotovo. Pokud jste milovníky moderního a vkusného nábytku, tak si vás nábytek z programu  Oslo  jistě získá hned na první pohled. Strohé a umírněné linie tohoto nábytku působí až klasickým vzhledem. Jednotlivé prvky programu Oslo nejlépe vyniknou, pokud je spolu zkombinujete. ...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Oslo

Nábytek z programu Oslo je vyroben z kvalitního materiálu, proto je jeho konstrukce tak pevná, odolná a stálá i po dlouhá léta používání. Povrchová úprava dodává nábytku luxusní vzhled, ale zároveň se i snadno udržuje. Povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem a je hotovo.

Pokud jste milovníky moderního a vkusného nábytku, tak si vás nábytek z programu Oslo jistě získá hned na první pohled. Strohé a umírněné linie tohoto nábytku působí až klasickým vzhledem. Jednotlivé prvky programu Oslo nejlépe vyniknou, pokud je spolu zkombinujete. 

Velikou výhodou tohoto programu je jeho variabilita, tímto nábytkem lze vybavit ložnici, obývák, ale i jídelnu. Nemusíte se tak obávat, že by se k sobě jednotlivé prvky nehodily. Vše bude designově i barevně jednotné. Tento nábytek se stane chloubou vaší domácnosti.

 

Výhody:

  • kvalitní materiál
  • pevná konstrukce
  • zajímavý design
  • variabilita programu

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky