Nábytkový program

Pamela

Pamela Program je momentálně vyprodán

Nábytek z ložnicového programu Pamela  je jasnou ukázkou jednoduchosti a elegance. Prosté tvary, přímé linie a  provedení v dekoru alpská bílá  spolu tvoří opravdu reprezentativní systém. Nábytek Pamela zahrnuje veškerou výbavu do vaší ložnice, ať už se rozhodnete využít připravené sestavy či samostatné kusy. Pro výrobu zde byly využity  laminované dřevotřískové desky.  Jde o velmi často využívaný materiál, a to pro svoji tvrdost, pevnost, vysokou odolnost vůči oděru, poškrábání i vlhku. Výhodou je také jejich omyvatelnost a neměnný vzhled po dlouhou dobu...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Pamela

Nábytek z ložnicového programu Pamela je jasnou ukázkou jednoduchosti a elegance. Prosté tvary, přímé linie a provedení v dekoru alpská bílá spolu tvoří opravdu reprezentativní systém. Nábytek Pamela zahrnuje veškerou výbavu do vaší ložnice, ať už se rozhodnete využít připravené sestavy či samostatné kusy.

Pro výrobu zde byly využity laminované dřevotřískové desky. Jde o velmi často využívaný materiál, a to pro svoji tvrdost, pevnost, vysokou odolnost vůči oděru, poškrábání i vlhku. Výhodou je také jejich omyvatelnost a neměnný vzhled po dlouhou dobu životnosti. Povrchy v dekoru alpská bílá jsou esteticky doplněny chromovanými úchytkami.

Nábytek Pamela prosvětlí vaši ložnici a pomůže vytvořit harmonickou atmosféru pro zdravý spánek. Nechte se inspirovat tímto ložnicovým systémem.

 

Výhody:

  • elegantní design
  • kvalitní materiál
  • praktické provedení

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky