Nábytkový program

Manta

Dětský program Manta vyniká svým barevným provedením, které rozzáří každý dětský pokoj. Lze si vybrat ze tří barevných kombinací tu, která do pokoje nejlépe zapadne. Zajímavým prvkem je kruhové provedení úchytek. Tvarově se shodují také s aplikacemi na bílých předních plochách.  Zamilujete si jej i díky úložnému prostoru, který každé dítě potřebuje. Je vyroben  z kvalitního LDTD materiálu , který se především vyznačuje vysokou kvalitou nosné dřevotřísky i svrchní laminace. Materiál je  odolný vůči krátkodobému působení vody ,...

Čtěte více

Cena kompletu:
19 049 
s DPH 23 050 
Cena se skládá z:

Manta - Postel 15 (modrá)

Klasická postel
5 661 Kč s DPH 6 850 

Manta - Psací stůl 14 (modrá)

Dětský pracovní stůl
2 190 Kč s DPH 2 650 

Manta - Regál 04 (modrá)

Dětský regál
2 025 Kč s DPH 2 450 

Manta - Regál levý 07 (modrá)

Dětský regál
2 479 Kč s DPH 3 000 

Manta - Skříň 01 (modrá)

Dětská skříň
3 925 Kč s DPH 4 750 

Manta - Skříň 02 (modrá)

Dětská skříň
2 768 Kč s DPH 3 350 

Položky kolekce nábytku Manta

Zobrazuji 1-9 produktů z 37 celkem 1235

dalších 9

Popis kolekce nábytku Manta

Dětský program Manta vyniká svým barevným provedením, které rozzáří každý dětský pokoj. Lze si vybrat ze tří barevných kombinací tu, která do pokoje nejlépe zapadne. Zajímavým prvkem je kruhové provedení úchytek. Tvarově se shodují také s aplikacemi na bílých předních plochách.  Zamilujete si jej i díky úložnému prostoru, který každé dítě potřebuje.

Je vyroben z kvalitního LDTD materiálu, který se především vyznačuje vysokou kvalitou nosné dřevotřísky i svrchní laminace. Materiál je odolný vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím běžně používaných v domácnosti. Má omyvatelný povrch, což jistě oceníte.

Program čítá několik praktických kusů nábytku, které můžete kombinovat dle svých představ a prostorových možností. S nábytkem z řady Manta vytvoříte dítěti vysněný pokoj, který má styl.

 

Provedení:

  • dekor: zelená, modrá, růžová

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky