Nábytkový program

Melbourne

Melbourne Program je momentálně vyprodán

Program Melbourne  nabízí nepřeberné množství kvalitního nábytku, bez kterého se vaše koupelna takřka neobejde. Jedinečný moderní v zhled skříněk, jejichž dvířka jsou doplněny  o  kovové úchytky , jsou nejen nezbytné, ale též působí jako vizuální doplněk. Vnitřní část skříněk nabídne úložný prostor, který se v koupelně vždy náležitě využije. Můžete zde uložit ručníky, kosmetiku, čisticí prostředky a další potřebné věci.  Díky  dekoru ořechu ve spojení s bílou barvou  oživí vaši koupelnu a dodá ji šmrnc. Ve spojení s...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Melbourne

Program Melbourne nabízí nepřeberné množství kvalitního nábytku, bez kterého se vaše koupelna takřka neobejde. Jedinečný moderní vzhled skříněk, jejichž dvířka jsou doplněny kovové úchytky, jsou nejen nezbytné, ale též působí jako vizuální doplněk. Vnitřní část skříněk nabídne úložný prostor, který se v koupelně vždy náležitě využije. Můžete zde uložit ručníky, kosmetiku, čisticí prostředky a další potřebné věci. 

Díky dekoru ořechu ve spojení s bílou barvou oživí vaši koupelnu a dodá ji šmrnc. Ve spojení s dalšími prvky si vytvoříte ryze praktickou koupelnu, která bude vybudovaná na základě vašich představ o dokonalé koupelně.

Nábytek je vyrobený z dřevotřískové laminované desky LDTD. Díky laminovaným hranám nehrozí nepříjemné zatékání tekutin, které by mohlo poškodit povrch desky a snížit tak její životnost. Deska je plně omyvatelná a je velmi odolná vůči nepříznivým nečistotám. 

Nechte se zlákat programem Melbourne a vytvořte si tak koupelnu svých snů!

 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky