Microsoft Xbox 360S 250GB System Kinect Bundle BAZAR  Microsoft Xbox 360S 250GB System Kinect Bundle BAZAR 7999

Microsoft Xbox 360S 250GB System Kinect Bundle BAZAR

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Rozbaleno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Důvody zařazení mezi bazarové zboží:

  • rozbaleno

 


Microsoft Xbox 360 250GB Kinect Bundle
 

Microsoft Xbox 360 Kinect Bundle je skvělou sadou výkonné herní konzole a revolučního pohybového snímače Kinect, který pro hraní nevyžaduje žádné další ovladače. Konzole Vás na první pohled upoutá kompaktním provedením a štíhlým leskle černým designem. Vývojoví inženýři si na zpracování dali opravdu záležet, a tak krom krásného vzhledu pomysleli i na spotřebu elektrické energie. Ta je zde o poznání menší, než tomu bylo u všech předchozích modelů, což s sebou přináší velice potěšitelné snížení hlučnosti.

Co se týče hardwarového vybavení, tak na špičkovém tříjádrovém procesorurychlé operační paměti, multiformátové optické mechanice a grafické kartě od přední světové společnosti ve výrobě grafických čipů ATI nebyla potřeba velkých změn. Všechny tyto komponenty zajistí podporu pro nejmodernější hry. Příjemné změny se však dočkal interní pevný disk, který je nyní snadno uživatelsky vyměnitelný a jeho kapacita byla navýšena na 250 GB.

 

Radikální vylepšení nastalo i v konektivitě konzole. Ethernetové rozhraní sice zůstává, ale přibyl k němu zabudovaný WiFi modul standardu 802.11n, což výrazně usnadní přístup k veškerému dostupnému online obsahu. Dokonce i konektorová výbava při inovaci nepřišla zkrátka. Počet USB portů byl rozšířen z původních 3 na 5 a zcela nově se na zadní straně konzole objevil S/PDIF digitální optický audio výstup, který má jednoznačné poslání - obohatit Vaši digitální zábavu o neuvěřitelně kvalitní vícekanálový zvuk. Konzole je zpětně kompatibilní s veškerým původním příslušenstvím Xbox 360 (vyjma externích pevných disků a paměťových karet, pro které je potřeba dokoupit speciální kabel).

Nový Xbox 360 doplňuje headset a bezdrátový ovladač s dosahem signálu až 9,1 metrů a třicetihodinovou výdrží na dvě AA baterie. V balení naleznete také revoluční pohybový senzor Kinect, který pozvedá úroveň hraní na konzoli Xbox 360 na novou úroveň. Hrajete celým tělem. Zapojujete paže, nohy, chodidla i ruce. Kinect nevyužívá žádné ovladače, stačí jenom Vaše tělo. Vše je tak přirozené a intuitivní, že technologie ztrácí na síle a Vy necháváte volný průběh kouzlu nenuceného pohybu. Výjimečnost uvedeného způsobu ovládání si navíc můžete ihned vyzkoušet díky dodávané hře Kinect Adventures!. Kinect mohou používat všichni, bez rozdílu věku. Pohybový senzor reaguje na každý Váš pohyb a od základů mění způsob, jakým si hrajete.

 

 

Dodávané příslušenství:

  • Bezdrátový ovladač
  • Headset
  • Kompozitní AV kabel
  • Senzor Kinect
  • Hra XBOX 360 Kinect Adventures!
  •  

Parametry

VÝKON
PlatformaXbox 360
Vnitřní kapacita paměti512 MB
Model procesoruIBM PowerPC
ÚLOŽNÁ MÉDIA
Ukládací médiumHDD
Kapacita úložiště250 GB
Typ optické jednotkyDVD
Vestavěná optická jednotkaAno
SÍŤ
Připojení na síť EthernetAno
Wi-FiAno
Standardy Wi-Fi802.11a, 802.11b, 802.11n
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Počet HDMI portů1
Počet portů USB 2.05
Vstup střídavého napětíAno
Napájecí konektorAno
MULTIMÉDIA
Formát analogového signáluPAL
Zobrazovací formát1080i, 1080p, 480i, 480p, 720p
OBRAZOVKA
Vestavěný displejNe
PŘÍKON
Frekvence vstupního střídavého napětí50/60 Hz
VZHLED
BarvaČerná
OBSAH BALENÍ
Počet joysticků v balení1
DALŠÍ CHARAKTERISTIKY
Počet portů Ethernetu (RJ-45)1

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku

Nákupní košík

0 ks / 0