Nábytkový program

Mobi

Mobi Program je momentálně vyprodán

Luxusní nábytkový program Mobi ve stylových barvách a svěžím designu se skvěle hodí na vybavení studentského pokoje. Nábytek nabízí  velké množství  šikovně řešeného  úložného prostoru , do kterého můžete uložit zavazející lůžkoviny či polštáře, hračky nebo oblečení.  Dále disponuje kvalitním kováním s dlouhou životností.  Na výběr jsou dvě barevné varianty. Zajímavý dekor a moderní design  dodají pokojíčku nový rozměr. Hravý dekor v kombinaci  lesklé bílé a žluté nebo tyrkysové  pokoj prosvětlí a dodá mu šmrnc. Bílý...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Mobi

Luxusní nábytkový program Mobi ve stylových barvách a svěžím designu se skvěle hodí na vybavení studentského pokoje. Nábytek nabízí velké množství šikovně řešeného úložného prostoru, do kterého můžete uložit zavazející lůžkoviny či polštáře, hračky nebo oblečení. Dále disponuje kvalitním kováním s dlouhou životností. Na výběr jsou dvě barevné varianty.

Zajímavý dekor a moderní design dodají pokojíčku nový rozměr. Hravý dekor v kombinaci lesklé bílé a žluté nebo tyrkysové pokoj prosvětlí a dodá mu šmrnc. Bílý dekor opticky zvětší místnost a jeho vysoký lesk dodává nábytku šmrnc. 

Lze jej snadno kombinovat a doplňovat různými dekoracemi dle vaší fantazie a vytvořit tak dětský pokojík, o kterém sní každé dítě. Nábytek je vyroben z kvalitního materiálu LDTD, které se vyznačuje mimo jiné vysokou životností a snadnou údržbou, kterou ještě více usnadňuje omyvatelný povrch.

Nechte se zlákat tímto jedinečným programem Mobi a dopřejte svým ratolestím příjemné místo na hraní a zábavu.

 

Výhody:

  • svěží barvy
  • praktický úložný prostor
  • moderní design
  • dodáváno včetně úchytů a noh

Provedení:

  • dekor: bílá lesk/tyrkysová, bílá lesk/žlutá 
  • materiál: LDTD
  • omyvatelné plochy

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky