Nábytkový program

Mondeo

Mondeo Program je momentálně vyprodán

Kuchyň představuje království každé hospodyňky a místo, kde rodina tráví mnoho času. Proto by měla být dokonalá a nemělo by jí nic chybět. Přesně taká je kuchyňská linka Mondeo , která nabízí moderní a praktické řešení do vaší kuchyně. Je jednoduchá, elegantní a disponuje širokou škálou úložného prostoru. Dodává se v jednobarevném dekoru v kombinaci v leskem. Je vyrobená z lamina, které se vyznačuje jednoduchým čištěním, lehkou údržbou, vysokou odolností a trvanlivostí. Navíc se díky svým menším rozměrům hodí i do méně prostorného interiéru. Linka je včetně dělené pracovní...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Mondeo

Kuchyň představuje království každé hospodyňky a místo, kde rodina tráví mnoho času. Proto by měla být dokonalá a nemělo by jí nic chybět. Přesně taká je kuchyňská linka Mondeo, která nabízí moderní a praktické řešení do vaší kuchyně. Je jednoduchá, elegantní a disponuje širokou škálou úložného prostoru.

Dodává se v jednobarevném dekoru v kombinaci v leskem. Je vyrobená z lamina, které se vyznačuje jednoduchým čištěním, lehkou údržbou, vysokou odolností a trvanlivostí. Navíc se díky svým menším rozměrům hodí i do méně prostorného interiéru. Linka je včetně dělené pracovní desky. Na dřezovou skříňku je možné dokoupit celoplošný dřez, nebo desku o rozměrech 80cm a menším dřez.

Nechte se zlákat touto stylovou kuchyní a vytvořte si moderní a útulně zařízený prostor!

 

Provedení:

  • dekor: bílá lesk, šedá lesk, černá lesk, červená lesk

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky