Nebojte se nakupovat nábytek na internetu

Obavy před nákupem nábytku on-line jsou zbytečné. Na našem webu děláme maximum pro to, abychom výběr nového kusu nábytku co nejvíce přiblížili nákupu na pobočce. Nový nábytek si kupujete na delší dobu a tak je nutné získat maximum informací už při jeho výběru. Toho jsme si plně vědomi, a proto tomu naši on-line prezentaci maximálně přizpůsobujeme. Ukazujeme výrobek ze všech stran, všemi možnými způsoby.Stejnou důležitost, jako výběr produktu, má i jeho doručení. U nás nemusíte mít obavy! Vše odesíláme pečlivě zabalené a postaráme se i o bezpečný výnos až k vám do bytu, montáž a likvidaci původního nábytku. Starosti s přepravou tedy můžete pustit z hlavy.

Unikátní videorecenze

Nejlepší způsob, jak v prostředí internetu ukázat výrobek, je video. Proto pro vás natáčíme recenze, ve kterých se můžete detailně seznámit se všemi důležitými parametry. Uvidíte na vlastní oči všechno, co by vás mohlo zajímat: rozměry, způsob rozložení, úložné prostory, tuhost/tvrdost, tiché dovírání a podobně.Cílem videorecenzí je představit naše výrobky tak, jak je budete používat v běžném životě.

Podrobné fotografie

Karty našich produktů obsahují velké množství fotografií pořízených z mnoha úhlů. Ukazují všechny podstatné funkce produktu a srozumitelně popisují hlavní rozměry.Zároveň z nich zjistíte všechny varianty dekorů, možnosti pravých a levých rohů a podobně.

Popis produktů a kategorií a oblíbené odborné články

V popiscích konkrétního výrobku najdete nejen prodejní argumenty, ale i všechny rozměry a technické parametry. Významně vám pomůžou ke správnému rozhodnutí při výběru velikosti, barvy, materiálu apod.Stejný cíl mají také naše články v sekci Rady a tipy. Nejenže představí konkrétní nábytek s technickými parametry, ale nabídnou také řadu inspirativních tipů. Zjistíte, proč nakupovat právě u nás a v čem jsme nejlepší na českém trhu s nábytkem.

Hodnocení zákazníků

Na našem webu věnujeme prostor i zákaznickým recenzím a tedy reálným zkušenostem našich klientů. Zákaznická spokojenost je pro nás naprosto zásadní, proto denně pracujeme na tom, jak ji zvýšit a to nejen v předprodejní fázi, ale i po ní.Soustředíme se tedy na kvalitu naší zákaznické linky a servis po dokončení prodeje. To, že jsme se vydali správnou cestou, dokazují naše dlouhodobé výsledky na srovnávacích portálech, kde patříme mezi nejlépe hodnocené nábytkáře. Nikdo není neomylný, i u nás se objevují problémy. Děláme ale maximum pro jejich vyřešení a eliminaci do budoucna.

Vzorky látky zdarma

Pokud si budete chtít být jistí výběrem materiálu – ať už barvou, nebo povrchem – stačí si jen objednat vzorek látky. Ten vám doručíme domů poštou zdarma. Rádi vám pošleme i více vzorků současně, abyste mohli pohodlně vybírat.Ještě před samotným objednáním nábytku tak budete mít dokonalou představu o jeho vzhledu a budete si ho moci i na dálku „osahat“. Neváhejte naší služby využít a šetřete svůj čas.

Doprava s vynesením až do bytu, montáží a likvidací původního nábytku

Protože vždy dbáme na to, aby byl váš nákup opravdu komfortní, snažíme se maximálně zpříjemnit i jeho doručení. Nabízíme nejvýhodnější služby dopravy na Českém trhu. Můžete si vybrat mezi doručením na konkrétní adresu s výnosem nábytku do bytu, jeho montáží a likvidací původního nábytku. Zboží si můžete také sami vyzvednout v libovolné prodejně. Výdejních míst nabízíme více než 60 po celé ČR. Pravidelně také konáme oblíbené akce s dopravou zdarma, jistě se tedy vyplatí sledovat náš web a odebírat newslettery.

Společně s promyšlenou logistikou a širokou nabídkou nábytku jste u nás v těch nejlepších rukách.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0