Nábytkový program

NEXT

Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno opomíjet  dostatek úložného prostoru  a praktickou stránku. Vždy je nutné myslet i na nejmenší detaily, které později vysoce doceníte. Program má několik prvků, které můžete libovolně kombinovat. Zvolená sestava bude přesně odpovídat proporcím pokoje. Mezi hlavní tohoto nábytku patří  spousta praktického úložného prostoru. Nábytkový program Next  je plný poutavých a propracovaných designerských detailů. Stylový vzhled podtrhává  barevná kombinace dekoru . Nábytek nabízí...

Čtěte více

Cena kompletu:
13 718 
s DPH 16 600 
Cena se skládá z:

NEXT NX 10 (borovice/fialová)

Dětská komoda
3 223 Kč s DPH 3 900 

NEXT NX 13 (borovice/fialová)

Dětský pracovní stůl
2 603 Kč s DPH 3 150 

NEXT NX 16 (borovice/šedá)

Dětská police
620 Kč s DPH 750 

NEXT NX 3 (borovice/fialová)

Dětská skříň
3 140 Kč s DPH 3 800 

NEXT NX 5 (borovice/šedá)

Dětská skříň
2 314 Kč s DPH 2 800 

NEXT NX 6 (borovice/fialová)

Dětská skříň
1 818 Kč s DPH 2 200 

Položky kolekce nábytku NEXT

Zobrazuji 1-9 produktů z 36 celkem 1234

dalších 9

Popis kolekce nábytku NEXT

Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno opomíjet dostatek úložného prostoru a praktickou stránku. Vždy je nutné myslet i na nejmenší detaily, které později vysoce doceníte. Program má několik prvků, které můžete libovolně kombinovat. Zvolená sestava bude přesně odpovídat proporcím pokoje. Mezi hlavní tohoto nábytku patří spousta praktického úložného prostoru.

Nábytkový program Next je plný poutavých a propracovaných designerských detailů. Stylový vzhled podtrhává barevná kombinace dekoru. Nábytek nabízí nejen moderní vzhled, ale také velkorysý úložný prostor. Další z předností je kvalitní kování zaručující dlouhou životnost. Během každodenního užívání jistě doceníte výhody výrobního materiálu, díky němuž je povrch plně omyvatelnýLamino desky LDTD jsou odolné vůči poškrábání a oděru.

 

Nechte se zlákat a užívejte si stylové bydlení!

 

Provedení:

  • borovice + šedá / fialová

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky