Nábytkový program

Nice

Nice Program je momentálně vyprodán

Aby bylo vaše bydlení nanejvýš pohodlné, je potřeba mít  dostatek úložného prostoru  ve všech jednotlivých místnostech. Stejně tak i v koupelně je nutné mít místo, kde lze odkládat veškeré kosmetické potřeby nebo věci na praní a úklid.  Program Nice​  nabízí praktické a přitom elegantní řešení v podobě   skříňěk i s umyvadlem . Zastánci současného designu ocení elegantní provedení dekoru v bílé barvě s leskem , která místnost oživí a navíc ji skvěle doplníte jakýmikoliv doplňky. Kromě atraktivního vzhledu skříněk i...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Nice

Aby bylo vaše bydlení nanejvýš pohodlné, je potřeba mít dostatek úložného prostoru ve všech jednotlivých místnostech. Stejně tak i v koupelně je nutné mít místo, kde lze odkládat veškeré kosmetické potřeby nebo věci na praní a úklid. 

Program Nice​ nabízí praktické a přitom elegantní řešení v podobě  skříňěk i s umyvadlem. Zastánci současného designu ocení elegantní provedení dekoru v bílé barvě s leskem, která místnost oživí a navíc ji skvěle doplníte jakýmikoliv doplňky.

Kromě atraktivního vzhledu skříněk i umyvadla oceníte hladkou povrchovou úpravu skříněk, díky které bude následná údržba veškerých použitých materiálů mnohem jednodušší. 

Korpus je vyrobený z materiálu LDTD. Jedná se o dřevotřískovou desku, která je otěru vzdorná a zároveň se může pyšnit odolností vůči krátkodobé vlhkosti. Vyniká též díky svojí tvrdosti a pevnosti. Přední plochy jsou vyrobeny z dřevovláknitých desek MDF.

Užijte si maximální komfort při relaxaci ve své nové koupelně! S programem Nice to jde snadno.

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky