Nábytkový program

Nice

Aby bylo vaše bydlení nanejvýš pohodlné, je potřeba mít  dostatek úložného prostoru  ve všech jednotlivých místnostech. Stejně tak i v koupelně je nutné mít místo, kde lze odkládat veškeré kosmetické potřeby nebo věci na praní a úklid.  Program Nice​  nabízí praktické a přitom elegantní řešení v podobě   skříňěk i s umyvadlem . Zastánci současného designu ocení elegantní provedení dekoru v bílé barvě s leskem , která místnost oživí a navíc ji skvěle doplníte jakýmikoliv doplňky. Kromě atraktivního vzhledu skříněk i...

Čtěte více

Cena od:
1 404 
s DPH 1 699 

Položky kolekce nábytku Nice

Zobrazuji 1-6 produktů z 6 celkem

Popis kolekce nábytku Nice

Aby bylo vaše bydlení nanejvýš pohodlné, je potřeba mít dostatek úložného prostoru ve všech jednotlivých místnostech. Stejně tak i v koupelně je nutné mít místo, kde lze odkládat veškeré kosmetické potřeby nebo věci na praní a úklid. 

Program Nice​ nabízí praktické a přitom elegantní řešení v podobě  skříňěk i s umyvadlem. Zastánci současného designu ocení elegantní provedení dekoru v bílé barvě s leskem, která místnost oživí a navíc ji skvěle doplníte jakýmikoliv doplňky.

Kromě atraktivního vzhledu skříněk i umyvadla oceníte hladkou povrchovou úpravu skříněk, díky které bude následná údržba veškerých použitých materiálů mnohem jednodušší. 

Korpus je vyrobený z materiálu LDTD. Jedná se o dřevotřískovou desku, která je otěru vzdorná a zároveň se může pyšnit odolností vůči krátkodobé vlhkosti. Vyniká též díky svojí tvrdosti a pevnosti. Přední plochy jsou vyrobeny z dřevovláknitých desek MDF.

Užijte si maximální komfort při relaxaci ve své nové koupelně! S programem Nice to jde snadno.

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky