Nábytkový program

Nightlight

Jednoduchá elegance s nádechem extravagance - to vystihuje nábytek z  dětského programu Nightlight . Klasické  bílé plochy  jsou doplněny jemnými proužky s  křišťálovými kamínky,  které odráží světlo a tak dokážou pokoj krásně ozářit. Nábytek je skvělým řešením do dětských pokojů, ale nejen pro ně. Mezi prvky tohoto programu patří např. dětské postýlky, skříně, komody, přebalovací pulty či psací stůl.  Díky tzv.  soft-close systému , kterým jsou vybaveny všechny skříňky,  je zavírání dvířek tiché, měkké a  pomalé,...

Čtěte více

Cena od:
1 032 
s DPH 1 249 

Položky kolekce nábytku Nightlight

Zobrazuji 1-9 produktů z 20 celkem 123

dalších 9

Popis kolekce nábytku Nightlight

Jednoduchá elegance s nádechem extravagance - to vystihuje nábytek z dětského programu Nightlight. Klasické bílé plochy jsou doplněny jemnými proužky s křišťálovými kamínky, které odráží světlo a tak dokážou pokoj krásně ozářit. Nábytek je skvělým řešením do dětských pokojů, ale nejen pro ně.

Mezi prvky tohoto programu patří např. dětské postýlky, skříně, komody, přebalovací pulty či psací stůl. Díky tzv. soft-close systému, kterým jsou vybaveny všechny skříňky, je zavírání dvířek tiché, měkké a pomalé, což  zabraňuje skřípnutí prstů. 

Výrobním materiálem je dřevotřísková deska s matným povrchem v bílé barvěÚchytky jsou plastové, ozdobené kamínky. Veškeré povrchy jsou snadno omyvatelné. Kvalitní výroba zajišťuje stabilitupevnost a dlouhou životnost. 

Nábytek Nightlight je krásně zářivý, praktický a odolný. Pořiďte si jej samostatně nebo v kompletech pro příjemně sladěný pokoj. Jistě nebudete litovat.

 

Výhody:

  • odolné a omyvatelné povrchy
  • příjemný vzhled
  • stabilní konstrukce
  • tiché a měkké zavírání dveří skříně

Provedení:

  • barva: bílá s křišťálovými kamínky
  • materiál: DTD

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky