Objev kouzlo poliček

Poličky jsou praktickým pomocníkem do každé domácnosti. Máme pro tebe několik tipů, jak si vybrat tu správnou poličku a jak naplno využít její potenciál.

Oživ své stěny!

Aby zdi ve tvé domácnosti nezely prázdnotou, přijdou vhod praktické poličky. Ty jsou nejen elegantním doplňkem interiéru, ale také praktickým úložným prostorem na věci, pro které už jinde nezbylo místo.

Která polička ke mně zapadne?

Většinu interiéru výtečně doplní klasické police skládající se z jedné či dvou desek. Díky univerzálním přírodním dekorům a odstínům jsou vhodné do moderních i rustikálních domácností. Jsou ideálním místem pro vystavení oblíbených knih, květin i stáda porcelánových slonů a jiných rozkošných sbírek.

klasická police

Klasické police

Do modernějších domácností a interiérů s více skleněnými prvky lépe zapadnou poličky ze skla. Díky jejich průhlednosti a minimalistickému designu na nich vystavené předměty výtečně vyniknou.

skleněná police

Skleněné police

Ani do pestrých designových a retro interiérů nechybí ty pravé poličky. Pokud chceš, aby tvé stěny oživily nejen vystavené předměty, ale i poličky samotné, je z čeho vybírat.

designová police

Designové police

Ať je pořádek i na stěně

Chceš-li si věci na poličce důkladně roztřídit a separovat tak, aby nevznikl estetický mišmaš, přijdou ti vhod poličky rozdělené do přihrádek či několika samostatných polic upevněných na zadní desku. Zvlášť vystavíš fotky a květiny a knihy si roztřídíš podle žánrů či barev na obálce.

členěná police

Členěné police

Vykouzli si večer útulnou a romantickou atmosféru. Pořiď si poličky s vestavěným osvětlením. Navíc na nich vystavené předměty lépe vyniknou a přitáhnou každé zvídavé oko.

osvětlená police

Osvětlené police

Nezapomeň na děti!

Poličky přijdou vhod i v dětských pokojích. Tvé ratolesti si na ně vystaví své oblíbené hračky, komiksy či první umělecké výtvory. Poličky do dětského pokoje je dobré zvolit barevnější či se zajímavými a cool motivy.

dětská police

Dětské police

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0