Nábytkový program

Ohio

Ohio Program je momentálně vyprodán

Kancelářský program Ohio promění vaši kancelář na velkoryse zařízený prostor, který bude dýchat elegancí a praktičností. Disponuje množstvím úložného prostoru, který oceníte při organizaci vašich důležitých pracovních dokumentů. Další výhodou je obrovský stůl , který vám poskytne dostatek místa pro práci. Nábytek z tohoto programu bude zároveň plnit funkci estetického doplňku interiéru. Moderní přírodní dekor dub sonoma působí nadčasově a díky němu bude místnost působit elegantním nádechem. Program vás potěší vlastnostmi použitého materiálu. LDTD neboli...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Ohio

Kancelářský program Ohio promění vaši kancelář na velkoryse zařízený prostor, který bude dýchat elegancí a praktičností. Disponuje množstvím úložného prostoru, který oceníte při organizaci vašich důležitých pracovních dokumentů. Další výhodou je obrovský stůl, který vám poskytne dostatek místa pro práci.

Nábytek z tohoto programu bude zároveň plnit funkci estetického doplňku interiéru. Moderní přírodní dekor dub sonoma působí nadčasově a díky němu bude místnost působit elegantním nádechem.

Program vás potěší vlastnostmi použitého materiálu. LDTD neboli dřevotřísková deska s laminováním vyniká svojí odolností vůči vodě, teplu a chemikáliím, které běžně používáte v domácnosti.

Dopřejte si moderní kancelář, v které bude radost pracovat!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky