Nábytkový program

Oslo-GW

Moderní nábytek z programu Oslo  nabízí  velké množství úložného prostoru,  který   zajisté oceníte.   Zásuvky jsou opatřeny samodovíracím systémem,  který zaručuje tiché a pomalé dovření zásuvek.  Svým  moderním , ale přesto velice neutrálním  designem  se skvěle hodí do každého interiéru. Díky jeho  kvalitnímu provedení  zvládne každodenní chod vašeho života.  Použitý materiál je velice kvalitní a jeho údržba je velice snadná.  Materiál nábytku je tvořen  lamino deskami...

Čtěte více

Cena kompletu:
30 936 
s DPH 37 435 
Cena se skládá z:

GW-Oslo - TV stolek, 2x dveře, 1x police (bílá,dub sanremo)

TV, Hifi stolek - dřevěný
4 597 Kč s DPH 5 563 

Oslo - Konfer. stolek, 2292-221 (bílá,dub sanremo)

Konfereční stolek - dřevěný
4 425 Kč s DPH 5 355 

Oslo - Komoda (3216-221)

Komoda
7 047 Kč s DPH 8 527 

Oslo - Vitrína nízká, 2291-221 (bílá,dub sanremo)

Vitrína
7 433 Kč s DPH 8 995 

Oslo - Vitrína, 2290-221 (bílá,dub sanremo)

Vitrína
7 433 Kč s DPH 8 995 

Položky kolekce nábytku Oslo-GW

Zobrazuji 1-9 produktů z 18 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Oslo-GW

Moderní nábytek z programu Oslo nabízí velké množství úložného prostoru, který zajisté oceníte. Zásuvky jsou opatřeny samodovíracím systémem, který zaručuje tiché a pomalé dovření zásuvek. Svým moderním, ale přesto velice neutrálním designem se skvěle hodí do každého interiéru. Díky jeho kvalitnímu provedení zvládne každodenní chod vašeho života. 

Použitý materiál je velice kvalitní a jeho údržba je velice snadná. Materiál nábytku je tvořen lamino deskami s abs hranami. Jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva laminátu s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu je odolná vůči působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. LDTD lamino desky jsou hygienicky nezávadné.

 

Výhody:

  • moderní design
  • kvalitní provedení
  • abs hrany
  • velké množství úložného prostoru
  • samodovírání zásuvek

 

Provedení:

  • materiál: LDTD
  • dekor: bílá/dub sanremo

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky