Nábytkový program

Paco

Hledáte  moderní a stylový nábytek  pro váš domov? Vyzkoušetje  nábytkový program Paco , který vyníká svým jednoduchým designem a nadčasovým vzhledem. Díky tomu propojí všechny ostatní obytné prvky v jeden celek, což uvítají zejména ti jedinci, kteří si neví rady s výběrem správného kusu nábytku tak, aby ladil s interiérem. Vyrábí se  v mnoha variabilních dekorech  a v kombinaci s barvami působí velmi stylově, elegantně a jemně. Díky  materiálu LDTD  je jeho údržba snadná a nábytek vám vydrží celé roky. S tímto programem se budete ve svém...

Čtěte více

Cena kompletu:
3 950 
s DPH 4 780 
Cena se skládá z:

Paco - Komoda PCOK221 (C251 - beton korpus, fronty)

Komoda
1 031 Kč s DPH 1 247 

Paco - Polička PCOB01 (U39 - beton)

Police
429 Kč s DPH 519 

Paco - TV stolek PCOT131 (C264 - beton - korpus/bílé fronty)

TV, Hifi stolek - dřevěný
1 460 Kč s DPH 1 767 

Paco - Vitrína PCOH121 (C251 - beton korpus, fronty)

Vitrína
1 031 Kč s DPH 1 247 

Položky kolekce nábytku Paco

Zobrazuji 1-8 produktů z 8 celkem

Popis kolekce nábytku Paco

Hledáte moderní a stylový nábytek pro váš domov? Vyzkoušetje nábytkový program Paco, který vyníká svým jednoduchým designem a nadčasovým vzhledem. Díky tomu propojí všechny ostatní obytné prvky v jeden celek, což uvítají zejména ti jedinci, kteří si neví rady s výběrem správného kusu nábytku tak, aby ladil s interiérem.

Vyrábí se v mnoha variabilních dekorech a v kombinaci s barvami působí velmi stylově, elegantně a jemně. Díky materiálu LDTD je jeho údržba snadná a nábytek vám vydrží celé roky.

S tímto programem se budete ve svém domově cítit příjemně a jednotlivé kusy nábytku si pohodlně nakombinujete podle vaší fantazie!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky