Nábytkový program

Paco

Hledáte  moderní a stylový nábytek  pro váš domov? Vyzkoušetje  nábytkový program Paco , který vyníká svým jednoduchým designem a nadčasovým vzhledem. Díky tomu propojí všechny ostatní obytné prvky v jeden celek, což uvítají zejména ti jedinci, kteří si neví rady s výběrem správného kusu nábytku tak, aby ladil s interiérem. Vyrábí se  v mnoha variabilních dekorech  a v kombinaci s barvami působí velmi stylově, elegantně a jemně. Díky  materiálu LDTD  je jeho údržba snadná a nábytek vám vydrží celé roky. S tímto programem se budete ve svém...

Čtěte více

Cena od:
2 025 
s DPH 2 450 

Položky kolekce nábytku Paco

Zobrazuji 1-6 produktů z 6 celkem

Popis kolekce nábytku Paco

Hledáte moderní a stylový nábytek pro váš domov? Vyzkoušetje nábytkový program Paco, který vyníká svým jednoduchým designem a nadčasovým vzhledem. Díky tomu propojí všechny ostatní obytné prvky v jeden celek, což uvítají zejména ti jedinci, kteří si neví rady s výběrem správného kusu nábytku tak, aby ladil s interiérem.

Vyrábí se v mnoha variabilních dekorech a v kombinaci s barvami působí velmi stylově, elegantně a jemně. Díky materiálu LDTD je jeho údržba snadná a nábytek vám vydrží celé roky.

S tímto programem se budete ve svém domově cítit příjemně a jednotlivé kusy nábytku si pohodlně nakombinujete podle vaší fantazie!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky