GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Benab Five Star - Matrace, 200x180x25, potah Medicott Silver

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Matrace Matrace 160x200

Nejprodávanější

Kvalitní spánek závisí na kvalitní posteli, ale hlavně na kvalitní matraci. Matrace Benab Five Stars je tou pravou pro váš zdravý a klidný spánek. Tato matrace Benab Five Stars je taštičkovitá a její jádro dokonale zkopíruje tar vašeho těla a poskytne vám zcela nový zážitek ze spaní. Bolest zad nebo krční páteře bude pro vás minulostí.

Matrace Benab Five Stars je vyrobena z velmi kvalitních materiálů a to z vysoce elastické paměťové pěny VISCO, která má vzdušnou strukturu a tím pádem umožňuje odpařování vlhkosti a regulaci tepla, odolná, mimořádně pružná, poskytuje tělu vhodnou oporu a přináší pocit nadlehčení. VISCO líná pěna při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost a tvar podle absorbovaného tepla. To zaručuje výborné přizpůsobení matrace jakékoliv váhové kategorii při všech polohách spánku, na zádech a hlavně na boku. Paměťová pěna znatelně zvyšuje kvalitu spánku. Jádro matrace Benab Five Stars je tvořeno taštičkovými pružinami MULTIPOCKET a kvalitní HR studenou pěnou a vrstvou z přírodního kokosového vlákna. 

Matrace s taštičkovytými pružinami obsahují až 1000 kusů pružin, které jsou samostatně uloženy v sáčcích  „taštičkách“ z netkané textilie. Každá pružina je uložena samostatně, navzájem se nedotýkají, a tak může každá reagovat zvlášť. Kokosové vlákno je přírodní vlákno rostlinného původu z kůry plodů kokosové palmy. Tyto desky se používají pro zpevnění matracového jádra a pro zvýšení pevnosti matrace. Desky z kokosového vlákna jsou odolné pro hnilobě a mají vysokou prodyšnost. Kvalitní studená pěna (HR pěna). Nebojte, nechladí. Je pouze vyráběna tzv. studeným procesem. Matrace vyrobené ze studené pěny mají větší póry, jsou proto prodyšnější, mají lepší elastické vlastnosti, tvarovou stálost, jsou komfortnější. HR pěna je vysoce odolná vůči deformacím.

Matrace Benab Five Stars je oboustranná. Tím pádem si každý z vás snadno může zvolit, jaká strana matrace mu vyhovuje nejvíce. Matrace Benab Five Stars je ortopedická a má výšku 25 cm. Další výhodou matrace Benab Five Stars je její snímatelný a pratelný potah Medicott silver, který má po stranách zip pro snadnější sundávání i zpětné nasazení potahu. Tato matrace má zároveň 7 anatomických zón, které umožňují vašemu tělu regeneraci, a zajišťuje uvolnění svalů během spánku. Skvěle se tak přizpůsobí vašemu tělu a vy tak budete odpočatí a plní energie na další den.

Matrace Benab Five Stars je vhodná na nepolohovatelný lamelový rošt. 

 

Výhody:

  • kvalitní HR pěna, taštičkovité jádro MULTIPOCKET, desky z kokosového vlákna
  • oboustranná
  • snímatelný a pratelný potah Medicott silver
  • 7 anatomických zón
  • na nepolohovatelný rošt

 

Provedení:

  • rozměry matrace: 200x180 cm
  • výška matrace: 25 cm
  • materiál matrace: kvalitní HR pěna, taštičkovité jádro MULTIPOCKET, desky z kokosového vlákna
  • potah: Medicott silver, pratelný na 60°C
  • nosnost matrace: 140 kg