GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Cestujte s námi po Evropě - Polsko

Vítejte v zemi našich severních sousedů, v Polsku. V místní převážně rovinnaté krajině žije 38 milionů Poláků. Zemi od jižní hranice s Českou republikou až pod břeh Baltského moře na severu vládne prezident Andrzej Duda. Polsko má však úspěchy i v mezinárodní politice. Předsedou Evropské rady je totiž už od roku 2014 Donald Tusk.

Poláci jsou velmi hrdí a zároveň obratní obchodníci. Dříve si je lidé u nás v Česku spojovali s nízkou kvalitou. To už ale dávno neplatí. Poláci jsou evropskou velmocí v exportu. A nábytek, který vyrábějí, vyvážejí i do Německa (celých 40 %). Tam si na kvalitu velmi potrpí. Polský nábytek má dlouhou tradici a výrobci ze země našich severních sousedů jsou skutečnými odborníky.

V Evropě, ale i ve světě, má mnoho polských výrobců nábytku vynikající jméno. Každý rok se účastní mnoha výstav a veletrhů, aby nezratili krok s nejmodernějšími trendy a technologiemi. Ty pak dokáží velmi rychle zavést do výroby. Proto je soudobý polský nábytek moderní a kvalitní. Velmi často dokonce kvalitnější, než nábytek z jiných evropských zemí.

Polský nábytek prodávají všechny velké obchodní řetězce s nábytkem u nás i na Slovensku. Jedinou výjimkou je v tomto severský řetězec, který sází na skandinávský. Pokud máte zájem o kvalitní nábytek z tradiční firmy, která sleduje nejmodernější trendy, tak si určitě vyberete.

 

Zpět na mapu celé cesty