GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Cestujte s námi po Evropě - Slovensko

Vítejte v zemi našich východních sousedů a bratrů, na Slovensku. Pod vrcholky Tater, které špičkami prorážejí mraky, žije 5,5 milionů Slováků. Prezidentem je Andrej Kiska, i když je pro nás Čechy daleko známější premiér Robert Fico. Slovensko je nám blízké nejen řečí, svými obyvateli, ale je i častým cílem našich letních dovolených. Ať už máme raději horské výšlapy, nebo úrodné nížiny kolem řek, na Slovensku najdeme všeho dost.

Slováci jsou hrdý národ, který si zakládá na své identitě a neváhá udělat cokoliv proto, aby ji uhájil. Se stejnou vervou a odhodláním vyrábějí naši slovenští dodavatelé nábytek, který pro vás spolu s nimi chystáme. Mezi hlavní výhody slovenského nábytku patří kvalitní zpracování, styl, který je velmi blízký našemu českému, široká nabídka jednotlivých kusů a dostupnost.

V současné době spolupracujeme s 6 slovenskými výrobci nábytku. Mezi nimi nechybí firmy s více než stoletou tradicí, které vyrábějí kompletní sortiment nábytku, výrobci, kteří se specializují jen na sedací soupravy ani dodavatelé, jež pro vás vyrábějí matrace, postele a rošty. Slováci jsou manuálně zruční a každý kus nábytku, který vyrobí, splňuje přísné bezpečnostní a zdravotní normy (spolu s ČR jsou na Slovensku jedny z nejpřísnějších v EU). Se slovenským nábytkem máte absolutní jistotu, že nábytek nebude mít špatný vliv na vaše zdraví.

Ať už sháníte nábytek do obývacího pokoje, do kuchyně nebo ložnice, určitě si vyberete z naší široké nabídky níže. Doufáme, že vám nový nábytek doma udělá radost a vy budete maximálně spokojeni. Pokud se chcete inspirovat u některé z našich spřátelených firem, doporučujeme Decodom.

 

Zpět na mapu celé cesty