GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Diva - komoda vysoká (bílá/ořech)

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Dřevěný nábytek Komody

Nejprodávanější

V příjemném prostředí se každý cítí mnohem lépe, a proto neustále hledáme takové varianty, které nás při zařizování interiéru vedou k modernímu designu. Jsou to právě detaily, co utváří rozmanitost daných prvků a ty si následně podmaňují naši pozornost. Veškeré vybavení by mělo být přesně takové, aby odpovídalo vašim individuálním představám. Právě nádherou oplývající prvky a doplňky jsou tou drobnou tečkou, která navodí pocit svébytnosti.

Pokud máte v obývacím pokoji nedostatek úložného prostoru, zkuste se poohlédnout po nějaké komodě. Ta nabízí praktický úložný prostor, který však nezabírá celou stěnou. Na vrchní desku komody se krásně hodí dekorace, květiny a nebo třeba rodinné fotografie. Navíc na zeď nad komodu lze umístit obraz, hodiny či nějakou jinou dekoraci. Tou ideální volbou pro vás může být například komoda ze série Diva.

Diva vysoká komoda poskytne každé domácnosti další úložný prostor, který bude vhodný pro uložení menších věcí nebo drobného šatstva. Samotná výška komody je velkým plusem. Tento bytový doplněk je moderní záležitostí. Tuto vlastnost podporuje osvětlení, které dodá obytnému prvku na jeho originalitě. Navíc osvětlení napomůže lepší orientaci, která může být za zhoršených světelných podmínek omezená.

Pro lepší členění je opatřena čtyřmi dveřmi, které napomáhají lepší organizaci v ní. Navíc nepůsobí jednolitě, ale je příjemně strukturovaná. Je vyrobena z materiálu LDTD. Jedná se o dřevotřískovou desku, která je pokrytá laminem. Výsledný povrch komody je pak v lesklém provedení. 

 

 

Výhody

  • 4 dveře

  • osvětlení

  • úložný prostor

  • moderní vzhled

Materiál

  • LDTD

  • provedení: bílá/ořech

Dodávka

  • demontováno