GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Dvojsedák Modena (kůže/eko kůže)

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Dvojsedák Modena vnese do vašeho bytu moderní styl a prvek luxusu. Potah z kůže a eko kůže v tmavém dekoru se skvěle hodí do každého interiéru s tmavšími tóny. Dvojsedák si oblíbíte nejen pro jeho vzhled, ale i pro jeho kvalitní provedení. V kombinaci s dalším nábytkem ze stejnojmenného programu si tak můžete vytvořit originální sedací sestavu přesně podle vašich představ.

Pro výrobu kostry dvojsedáku Modena byly použity pevné dřevotřískové desky (LDTD). Sedák a opěrák je potažen kůží, zadní a boční části pak eko kůží. Sedák a opěrák je vyplněn kvalitní PUR pěnou, v sedáku jsou navíc obsaženy také vlnité pružiny. Celkový vzhled dvojsedáku Modena podtrhuje ocelová konstrukce nožek v chromovém dekoru.

Nechte se zlákat moderním pojetím dvojsedáku Modena a pořiďte si jej do vašeho obývacího pokoje!

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Sedačky Pohovky a gauče

Nejprodávanější

Luxusní dvojsedák Modena

Dvojsedák Modena si oblíbíte hned na první pohled. Svým vzhledem vzbuzuje pocit jedinečnosti a do místnosti přináší prvek luxusu. Je potažen kombinací kůže a eko kůže v tmavém provedení. Působí tak dominantně a zaujme na první pohled. Kůží jsou očalouněny části, které jsou nejvíce namáhány, tedy sedák a opěrák. Zadní a boční části jsou potaženy eko kůží. Dalším význačným prvkem je kovová konstrukce nohou, která přispívá k pevnosti a dlouhodobé životnosti dvojsedáku. V případě, že k dvojsedáku Modena připojíte křeslo nebo trojsedák ze stejného programu, vytvoříte si skvělou sedací sestavu přesně podle vašich představ.

Použité materiály

Základ dvojsedáku Modena tvoří pevné dřevotřískové desky, které společně s ocelovou konstrukcí nohou vytváří pevný odolný celek. Sedák a opěrákje vyplněn kvalitní PUR pěnou, v sedáku jsou navíc obsaženy také vlnité pružiny.

Dvojsedák Modena je potažen kombinací kůže a eko kůže v tmavém provedení. Kůže byla zvolena pro sedáka opěrák. Jedná se o nejkvalitnější potahový materiál, který vyniká svou odolností vůči opotřebenía jednoduše se udržuje. Eko kůží jsou očalouněny zadnía boční části. Tento materiál svými rysy imituje vzhledpravé kůžea velmi snadno se čistí.


 

Výhody:

 • moderní vzhled
 • snadná údržba
 • kožený nábytek
 • dlouhá životnost

Provedení:

 • materiál potahu: kůže  (sedací a opěrná část) / eko kůže (zadní a boční části)
 • dekor potahu: K70 5E-022 (černá)
 • materiál nohou: ocel
 • dekor nohou: chrom

 

Dodání:

 • demontováno
 • 1 samostatný balík
 • rozměry balíku: 135 x 85 x 65 cm, hmotnost 40 kg