GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Fyzio Plus - Matrace, 200x90x22, potah Chloe Aktiv

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Matrace Matrace 160x200

Nejprodávanější

Kvalitní spánek závisí na kvalitní posteli, ale hlavně na kvalitní matraci. Matrace Fyzio Plus je tou pravou pro váš zdravý a klidný spánek. Tato matrace Fyzio Plus je taštičkovitá, ortopedická a poskytne vám zcela nový zážitek ze spaní. Bolest zad nebo krční páteře bude pro vás minulostí.

Matrace Fyzio Plus je vyrobena z velmi kvalitních materiálů a to z kvalitní FLEX-PUR pěny. Pěna Flexifoam® je nová tepelně modifikovaná kompaktní PUR pěna. Flexifoam® pěna patří k nové generaci PUR pěn, které jsou charakteristické vysokou elasticitou, tvarovou stálostí, houževnatostí a dlouhou životností. Jádro matrace Fyzio Plus je tvořeno taštičkovými pružinami a vrstvou z přírodního kokosového vlákna. Matrace s taštičkovytými pružinami obsahují až 1000 kusů pružin, které jsou samostatně uloženy v sáčcích  „taštičkách“ z netkané textilie. Každá pružina je uložena samostatně, navzájem se nedotýkají, a tak může každá reagovat zvlášť. Kokosové vlákno je přírodní vlákno rostlinného původu z kůry plodů kokosové palmy. Tyto desky se používají pro zpevnění matracového jádra a pro zvýšení pevnosti matrace. Desky z kokosového vlákna jsou odolné proti hnilobě a mají vysokou prodyšnost. Matrace Fyzio Plus má nopovou úpravu svrchního povrchu matrace pro lepší a kvalitnější spánek.

Matrace Fyzio Plus je oboustranná. Tím pádem si každý z vás snadno může zvolit, jaká strana matrace mu vyhovuje nejvíce. Matrace Fyzio Plus je ortopedická a má výšku 22 cm. Další výhodou matrace Fyzio Plus je její snímatelný a pratelný potah Chloe aktiv, který má po stranách zip pro snadnější sundávání i zpětné nasazení potahu. Tato matrace má zároveň 7 anatomických zón, které umožňují vašemu tělu regeneraci, a zajišťuje uvolnění svalů během spánku. Skvěle se tak přizpůsobí vašemu tělu a vy tak budete odpočatí a plní energie na další den.

Matrace Fyzio Plus je vhodná na nepolohovatelný lamelový rošt. 

 

Výhody:

  • Flexifoam® pěna, taštičkovité jádro, desky z kokosového vlákna
  • oboustranná
  • snímatelný a pratelný potah Chloe aktiv
  • 7 anatomických zón
  • na nepolohovatelný rošt

 

Provedení:

  • rozměry matrace: 200x90 cm
  • výška matrace: 22 cm
  • materiál matrace: Flexifoam® pěna, taštičkovité jádro, desky z kokosového vlákna
  • potah: Chloe aktiv, pratelný na 60°C
  • nosnost matrace: 120 kg