GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Hobis - Stůl, zakončovací oblouk 120 cm, CP 120 (třešeň)

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Dřevěný nábytek Kancelářské stoly

Nejprodávanější

Funkčně zařízená kancelář usnadňuje a zpříjemňuje práci. Zakončovací oblouk Hobis je doplňkovým produktem pro stůl ze stejnojmenného programu. Disponuje šířkou 120 cm.

Kancelářský nábytek Hobis vyniká především svojí praktickou stránkou. Výhodou tohoto programu je, že si stolovou soupravu můžete poskládat podle své potřeby a kdykoliv ji doplnit dalšími kusy. Díky jednoduchému spojovacímu systému lze prvky snadno kombinovat.

Výrobním materiálem jsou kvalitní dřevotřískové desky DTD. Materiál je pevný a vysoce odolný vůči oděru, poškrábání, nárazu a běžným chemikáliím. Povrch je opracován standardní povrchovou úpravou. Oblouk je opatřen odolnými ABS hranami

Tento kus nábytku je vyroben v atraktivním dekoru třešeň. Rozměry konečného stolu závisí na velikosti vaší pracovny či kanceláře. Desku můžete spojit například s pracovní deskou o rozměrech 120 cm, a vytvořit si tak tolik prostoru, kolik potřebujete.

Jednotlivé kusy kancelářského nábytku se společně podílí na celkovém vzhledu dané místnosti. Dekor můžete kombinovat s neutrální bílou barvou nebo s hnědými odstíny, například béžovou. K tomuto dřevěnému odstínu se perfektně hodí jemné pastelové odstíny oranžové, žluté nebo červené. Při vybavování kanceláře nezapomeňte také na decentní dekorace či květiny. Jak sladit barvy nábytku a doplňků si přečtěte zde

 

Výhody:

  • kvalitní materiál
  • ABS hrany
  • možnost vlastního seskládání stolové sestavy

Provedení:

  • dekor: třešeň
  • materiál: DTD

Dodání:

  • demontováno