GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace NaturGreen Flex H4 - 80x200x20

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Se 7-zónovou matrací NaturGreen flex H4 uděláte jedině správný krok ke kvalitnímu, zdravému spánku. Pokud se vám dobře spí na tvrdé matraci, a právě takovou potřebujete, matrace NaturGreen flex H4 může být přesně tím, co hledáte.

Zabírá spací plochu 80x200 cm, na výšku má sympatických 20 cm.

Horní vrstva matrace z líné pěny je charakteristická svou schopností přizpůsobit tvar teplotě a tlaku lidského těla. Díky tomu dochází k optimálnímu rozložení váhy. Spodní vrstva je napuštěna výtažkem z aloe vera - tím je matrace chráněná před působením roztočů a je o to hygieničtější.

Matrace se pyšní vysokou nosností - až 150 kg. Je vhodná pro všechny typy roštů.

Disponuje snímatelným a pratelným potahem, který je vhodný pro alergiky.

Udělejte něco pro své zdraví a spokojeně odpočívejte na matraci NaturGreen flex H4!

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Matrace Matrace 160x200

Nejprodávanější

Matrace NaturGreen flex H4

Luxusní matrace je základ pro zdravý a klidný spánek. Chvíle odpočinku si plně vychutnáte s matrací NaturGreen flex H4​, která disponuje rozměry 80x200 cm. Lze jí efektivně umístit na polohovací rošt. Jedná se o tvrdou matraci, která má tuhost 4 z 5Výška matrace je 20 cm. 

Matrace má 7-zónovou anatomickou profilací. Ta se přizpůsobí jednotlivým částem vašeho těla tak, aby se předcházelo bolesti zad, hlavy nebo kloubů. Bude oceněna těmi uživateli, kteří vyhledávají komfort, pohodlí, klidný a zdravý spánek. Vaše tělo se během spánku uvolní a načerpá potřebnou energii do dalšího dne.

Nosnost matrace je 150 kg

Záruka na 5 let. 

Použité materiály

Vrchní deska matrace je tvořena línou pěnou, která je částečně vyrobená z ricinového oleje a zároveň poskytuje maximum komfortu. Je velmi šetrná k životnímu prostředí. Díky svojí jedinečné tvarové paměti lépe reaguje na změny tepla a tlaku. Lépe se tak přizpůsobuje změnám polohy těla. Může se pyšnit výbornými regeneračními a antibakteriálními vlastnostmi. Spodní vrstva je napuštěna výtažkem z aloe vera, který zvyšuje hygienu matrace, likviduje roztoče a bakterie. Po vzhledové stránce má typickou mramorovou strukturu. Zaručuje dlouhou životnost, tvarovou stálost, vysokou elasticitu a díky všem zmíněným výhodám i kvalitní spánek. 

Potah je tvořen kvalitním vláknem, které je sametově hebké, drží tvar a působí velmi luxusně. Základem je dřevní celulóza. Díky ní dobře rychle odvětrává, absorbuje a odvádí vlhkost. Materiál je plně antibakteriální a hygienický. Je prošitý  polyesterovým vláknem, které je typický svojí odolností.


 

Výhody:

  • snímatelný a pratelný potah

  • kvalitní materiál

  • alergicky neutrální

  • 7 zón

 

Provedení:

  • materiál: líná pěna

  • rozměr lůžka: 80x200 cm

  • výška: 20 cm

  • nosnost: až 150 kg

Matrace NatureGreen flex H4