GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Multi S7 - Matrace, 195x90x23, potah Medicott Silver

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Matrace Matrace 160x200

Nejprodávanější

Kvalitní spánek závisí na kvalitní posteli, ale hlavně na kvalitní matraci. Matrace Multi S7 je tou pravou pro váš zdravý a klidný spánek. Tato matrace Multi S7 je taštičkovitá a poskytne vám zcela nový zážitek ze spaní. Bolest zad nebo krční páteře bude pro vás minulostí.

Matrace Multi S7 je vyrobena z velmi kvalitních materiálů a to z kvalitní studené pěny (HR pěna) s různou tuhostí. Nebojte, nechladí. Je pouze vyráběna tzv. studeným procesem. Matrace vyrobené ze studené pěny mají větší póry, jsou proto prodyšnější, mají lepší elastické vlastnosti, tvarovou stálost, jsou komfortnější. HR pěna je vysoce odolná vůči deformacím. Jádro matrace Multi S7 je tvořeno taštičkovými pružinami MULTIPOCKET, kvalitní HR pěnou a vrstvami z přírodního kokosového vlákna. Matrace s taštičkovytými pružinami obsahují až 1000 kusů pružin, které jsou samostatně uloženy v sáčcích  „taštičkách“ z netkané textilie. Každá pružina je uložena samostatně, navzájem se nedotýkají, a tak může každá reagovat zvlášť. Kokosové vlákno je přírodní vlákno rostlinného původu z kůry plodů kokosové palmy. Tyto desky se používají pro zpevnění matracového jádra a pro zvýšení pevnosti matrace. Desky z kokosového vlákna jsou odolné pro hnilobě a mají vysokou prodyšnost.

Matrace Multi S7 je oboustranná. Tím pádem si každý z vás snadno může zvolit, jaká strana matrace mu vyhovuje nejvíce. Matrace Multi S7 je ortopedická a má výšku 23 cm. Další výhodou matrace Multi S7 je její snímatelný a pratelný potah Medicott silver, který má po stranách zip pro snadnější sundávání i zpětné nasazení potahu. Tato matrace má zároveň 7 anatomických zón, které umožňují vašemu tělu regeneraci, a zajišťuje uvolnění svalů během spánku. Skvěle se tak přizpůsobí vašemu tělu a vy tak budete odpočatí a plní energie na další den.

Matrace Multi S7 je vhodná na lamelový rošt. 

 

Výhody:

  • kvalitní HR pěna, kokosové vlákno, tštičkové jádro MULTIPOCKET
  • oboustranná
  • snímatelný a pratelný potah Medicott silver
  • 7 anatomických zón

 

Provedení:

  • rozměry matrace: 195x90 cm
  • výška matrace: 23 cm
  • materiál matrace: HR studená pěna, deska z kokosového vlákna, taštičkovité pružiny
  • potah: Medicott silver, pratelný na 60°C
  • nosnost matrace: 140 kg