GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Na JENA NÁBYTEK je spolehnutí

Na JENA NÁBYTEK je spolehnutí!
Podívejte se proč:

Za dvě dekády na trhu nábytku jsme se dostali mezi nejlepší prodejce nábytku v ČR – a to jak v kamenných prodejnách, tak i na našem e-shopu, o čemž svědčí pozitivní recenze na zbožových srovnávačích. A to všechno díky vám, našim zákazníkům! Podívejte se, co všechno děláme proto, aby naše služby byly i nadále špičkové.

Špičkový sortiment ze světových veletrhů
___________

Zakládáme si na tom, že prodáváme pouze kvalitní a moderní sortiment. Naše sedačky, postele, matrace a kuchyně vybírají proškolení odborníci, kteří nevynechají žádný důležitý veletrh. Zástupci JENA NÁBYTEK proto nechyběli na veletrhu nábytku v německém Kolíně na Rýnem či v polské Poznani a na veletrhu kuchyní oblast A30 v Německu. 

Na každý segment trhu máme profesionály
___________

V nákupním týmu máme hned 10 odborníků, kteří se úzce specializují na jednotlivé segmenty trhu, tedy odborníky na sedačky, kuchyně a postele. V našem sortimentu proto nechybí žádné aktuální trendy ve vysoké kvalitě.

Opíráme se o 20 let praxe
___________

Na trhu nábytku se pohybujeme už 20 let a díky tomu, že jsme se rozvíjeli spolu s rozvojem českého trhu, jsme nabrali spoustu zkušeností a víme velmi přesně, co naši zákazníci chtějí. Neusínáme ale na vavřínech, neustále školíme náš personál a hledáme další cesty, jak vám nákup co nejvíc zpříjemnit a přiblížit.

Skvělé zákaznické hodnocení
___________

O kvalitě našeho nábytku svědčí i příznivé recenze našich zákazníků na Heuréce či na Zboží, kde patříme mezi nejlépe hodnocené e-shopy s nábytkem. Pro příjemný nákup děláme maximum – umíme se poučit z vlastních chyb a vaše zpětná vazba je pro nás klíčovým odrazovým můstkem pro další zlepšování.

 

Logistika promyšlená do posledního detailu
___________

Na našem centrálním skladu je vše promyšlené do puntíku. Díky skvělé organizaci jsme schopni vámi vybraný nábytek expedovat do 24 hodin od objednání. Z našeho skladu denně odchází více než 500 kusů nábytku a neustále pracujeme na tom, jak celý proces ještě zrychlit a vylepšit.

Posíláme vzorky, rozšiřujeme showroomy
___________

I když se v posledních letech nábytek přesouvá ve velkém na e-shopy, i tak víme, že při nákupu tak důležitých kousků jako je sedačka nebo postel, často hezká fotka nestačí a vyplatí se přesvědčit se na vlastní oči. Proto nabízíme hned několik variant, jak najít to pravé.

U vybraných produktů zdarma zasíláme vzorky látkového čalounění, abyste si je mohli prohlédnout a sáhnout si na ně. Ve většině krajských měst se pak nachází naše showroomy, které nadále rozšiřujeme, aby byly po ruce našim zákazníkům ze všech koutů republiky. Najděte si tu nejbližší zde.

Kvalitně proškolený personál
___________

Každý prodejce u nás prochází zaškolením tak, aby vám byl schopen vždy efektivně poradit s výběrem sedačky, postele, matrace, ale i výběrem blokové kuchyně. Naše prodejce i prodejny pravidelně kontrolujeme, objíždíme prodejny a prověřujeme vystavení a servis, tak, aby naše služby byly špičkové.

Díky pravidelným akcím nabízíme výhodné ceny
___________

Pro naše věrné zákazníky, kteří sledují naše akce, máme zvýhodněné ceny. Pravidelně pořádáme dny bez DPH, výprodeje skladu před závozem nového zboží a samozřejmě také dny s dopravou zdarma. Náš nábytek si tak může dovolit pořídit každý. Aktuáloní akce najdete zde.