GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Nábytek do týdne

Vaši novou sedačku, postel, kuchyň, ale také třeba jídelní stůl, skříně či komody, zkrátka všechen nábytek a bytové doplňky doručíme do týdne.

Ve skladech máme aktuálně více než 30 000 kusů nábytku, který jsme připraveni okamžitě expedovat. Oblíbené modely sedaček všech typů, rovné i rohové kuchyně, moderní postele a další nábytek máme skladem.


Nábytek jako skvělý dárek

Darujte svým rodičům novou sedačku a zbavte je té dosluhující. Pořiďte svým dětem postele, na kterých budou zdravě spát. Dopřejte své ženě konečně tu novou kuchyň, po které už dlouho touží. A kupte si konečně to křeslo, které se vám tak líbilo. Objednejte si nábytek teď a do týdne ho budete mít doma.


Sedačku můžete vrátit zdarma do 30 dní

I nyní samozřejmě platí možnost vyzkoušet sedačku po dobu 30 dní zdarma. Když se vám tedy nebude z jakéhokoliv důvodu líbit, my si pro ni přijedeme a vy si klidně vyberete jinou. Nebo si zdarma objednejte vzorek látky poštou. Můžete pak lehce zjistit, jestli se vybraná sedačka barevně hodí k zařízení pokoje nebo jak příjemný a odolný je její materiál.


Určete si sami, kolik zaplatíte

Vaše vydání za nový nábytek nemusí být vůbec tak vysoké. Se splátkovým prodejem si sami vyberete kolik a jak dlouho chcete splácet. Novou kuchyň tak můžete pořídit třeba už za 999 Kč měsíčně a to i s dopravou na místo a profesionální montáží. Na splátky můžete samozřejmě koupit jakýkoliv jiný nábytek – postel, matraci nebo třeba sedačku.


Vyřiďte vše pohodlně z bezpečí domova

Nejenže svůj nový nábytek budete mít doma během pár dní, ale můžete si ho vybrat a koupit on-line z pohodlí domova. Od výběru přes objednání dopravy až po platbu nebo sjednání výhodných splátek – vše jednoduše vyřídíte třeba během jednoho dopoledne.