GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Natural - Matrace, 195x85x18, potah Aloe Vera

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Matrace Matrace 160x200

Nejprodávanější

Kvalitní spánek závisí na kvalitní posteli, ale hlavně na kvalitní matraci. Matrace Natural je tou pravou pro váš zdravý a klidný spánek a poskytne vám zcela nový zážitek ze spaní. Bolest zad nebo krční páteře bude pro vás minulostí.

Matrace je vyrobena z kvalitní studené pěny (HR pěna). Nebojte, nechladí. Je pouze vyráběna tzv. studeným procesem. Matrace vyrobené ze studené pěny mají větší póry, jsou proto prodyšnější, mají lepší elastické vlastnosti, tvarovou stálost, jsou komfortnější. HR pěna je vysoce odolná vůči deformacím. Jádro matrace je tvořeno z kokosové desky. Kokosové vlákno je přírodní vlákno rostlinného původu z kůry plodů kokosové palmy. Tyto desky se používají pro zpevnění matracového jádra a pro zvýšení pevnosti matrace. 

Dalším materiálem je latex, který je velmi komfortní, má velice dobré ortopedické vlastnosti, a to především díky silné bodové elasticitě. To znamená, že k deformaci dochází pouze v místě zatížení, tedy tam, kde je to žádoucí, aniž by velmi blízký okolní prostor byl tlakem rovněž ovlivněn. Matrace tudíž perfektně podpírá tělo, a to v jakékoli pozici. Za zmínku stojí i dobré hygienické a hypoalergenní vlastnosti. Latex je ideální pro alergiky, neboť se v nich nedrží roztoči, ani žádné další mikroorganismy. Jelikož se jedná o víceméně přírodní materiál, nezapáchá. 

Matrace je oboustranná, tím pádem si každý z vás snadno může zvolit, jaká strana matrace mu vyhovuje nejvíce. Další výhodou matrace je její snímatelný a pratelný potah, který má po stranách zip pro snadnější sundávání i zpětné nasazení potahu. 

Matrace je vhodná na polohovací rošt. 

 

Výhody:

  • vyrobena z HR pěny, latexu a kokosové desky
  • snímatelný a pratelný potah 
  • oboustranná

Provedení:

  • rozměry matrace: 195x85 cm
  • výška matrace: 18 cm
  • materiál matrace: HR pěna, latex, kokos
  • potah: Aloe Vera, pratelný na 60°C
  • nosnost matrace: 120 kg
  • tvrdost: tvrdá