GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Objednávejte po telefonu

Nevíte si rady s objednávkou a potřebujete poradit? Nejste si jisti, jak správně uvést požadovanou kombinaci potahových látek u sedacích souprav a pohovek? Pak můžete využít možnosti uskutečnit objednávku zboží pomocí telefonu. Než vytočíte číslo naší zákaznické linky, měli byste si pečlivě připravit následující informace.

 

1) Poznačte si název (kód) zboží, které chcete objednat.

2) Připravte si osobní údaje, zbůsob platby a dopravy.

3) Volejte na číslo 840 116 529

Vypište si názvy produktů

Abychom mohli objednávku provést co nejrychleji, mějte připraveny přesné názvy produktů, ideálně si můžete poznačit přímo katalogová čísla (kódy zboží), díky kterým budeme moci produkt jednoznačně identifikovat. Jestliže zboží umožňuje výběr dekoru nebo potahové látky, rozmyslete si předem, pro kterou variantu se rozhodnete a tuto uveďte spolu s názvem/kódem produktu. Objednat můžete samozřejmě více různých produktů najednou, a proto doporučujeme předem si vypsat všechny potřebné údaje, čímž usnadníte celý průběh telefonické objednávky.

 

 

Způsob doručení zboží a způsob platby

Předem si rozmyslete, jakým způsobem budete zboží chtít doručit. Nabízíme možnost vyzvednutí objednávky na některé z našich kamenných prodejen (osobní odběr) a nebo doručení zboží kamkoli po České republice přepravní společností. (Aktuální ceník dopravy najdete v sekci 'platební a dodací podmínky'.) Objednané zboží máte možnost uhradit hned několika způsoby. V případě osobního odběru je nejsnazší zaplatitzboží při jeho vyzvednutí přímo na prodejně (hotově i kartou), úhradu můžete rovněž provést bankovním převodem. V případě dodání na požadovanou adresu můžete zboží zaplatit na dobírku při jeho dodání dopravcem.

 

 

Osobní údaje

Budeme rovněž od Vás potřebovat osobní údaje pro zaevidování objednávky, a to včetně telefonního čísla a e-mailové adresy, na kterou Vám následně zašleme ke schválení kupní smlouvu. V případě, že budete chtít zvolit jinou fakturační a doručovací adresu, pamatujte i na tento fakt předem a mějte údaje přichystány.

 

Měli byste vědět...

Po sepsání objednávky Vám zašleme na uvedenou e-mailovou adresu kupní smlouvu, ve které si, prosíme, znovu překontrolujte veškeré uvedené údaje, zvláště pak objednané položky zboží. Pakliže budou všechny náležitosti kupní smlouvy v pořádku, je nutné vyjádřit souhlas s kupní smlouvou a Všeobecnými obchodními podmínkami písemně na e-mailovou adresu shop.centrum@jena-nabytek.czBez tohoto není možné zboží objednat!

 

 

Nyní se můžete pustit do objednávky

telefonní číslo: 840 116 529
(pondělí - pátek od 9:00 do 17:30)