GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Okay

Logo JENA nábytek plus logo OKAY
znázorňující JENA jako součást OKAY Holding a.s.
JENA NÁBYTEK JE JIŽ DLOUHOLETÝM ČLENEM RODINY OKAY, KAM VSTOUPILA PO AKVIZICI V ROCE 2012.

Součástí OKAY Holdingu a.s. je kromě JENA NÁBYTKU i OKAY ELEKTRO, přední prodejce velkých spotřebičů a TV, který prodává i nábytkový sortiment pod značkou OKAY NÁBYTEK.
Stejný nábytkový sortiment tedy naleznete na obou našich webových stránkách.

Dvě dekády na trhu s nábytkem

Na trhu nábytku se pohybujeme už 20 let a díky tomu, že jsme se rozvíjeli spolu s rozvojem českého trhu, jsme nabrali spoustu zkušeností a víme velmi přesně, co naši zákazníci chtějí. Naše nákupní oddělení tvoří téměř 20 lidí, kteří každého dodavatele a každý kus zboží detailně prověřují z mnoha hledisek: design, kvalita zpracování, dodací lhůty apod. Neusínáme ale na vavřínech, neustále školíme náš personál a hledáme další cesty, jak vám nákup co nejvíc zpříjemnit a přiblížit.

Jsme největší prodejce sedaček, postelí a kuchyní na internetu

V širokém nábytkovém sortimentu se specializujeme na 3 hlavní skupiny, kterým se plně věnujeme: sedačky, postele a kuchyně. V těchto kategoriích patříme mezi největší odborníky a prodejce na internetu. Každé z těchto skupin se věnuje specializovaný tým dvou či více obchodníků – ukázalo se, že je to jediný správný způsob, jak si udržet maximální odbornost v daném zaměření. Ostatnímu sortimentu nábytku se věnuje separátní oddělení.

Špičkový sortiment ze světových veletrhů

Zakládáme si na tom, že prodáváme pouze kvalitní a moderní sortiment. Naše sedačky, postele a kuchyně vybírají proškolení odborníci, kteří nevynechají žádný důležitý veletrh. Zástupci JENA NÁBYTEK proto nechyběli na veletrhu nábytku v německém Kolíně na Rýnem či v polské Poznani a na veletrhu kuchyní oblast A30 v Německu.

Důvodů, proč nakupovat u nás je mnoho. Ty nejzásadnější si můžete přečíst zde.