GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Top Visco - Matrace, 195x90x19, potah Tencel

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Matrace Matrace 160x200

Nejprodávanější

Kvalitní spánek závisí na kvalitní posteli, ale hlavně na kvalitní matraci. Matrace Top Visco je tou pravou pro váš zdravý a klidný spánek. Tato matrace Top Visco je vyrobena ze vzdušné a vysoce pružné studené pěny a poskytne vám zcela nový zážitek ze spaní. Bolest zad nebo krční páteře bude pro vás minulostí.

Matrace Top Visco je vyrobena z velmi kvalitních materiálů a to z vysoce elastické paměťové pěny VISCO, která má vzdušnou strukturu a tím pádem umožňuje odpařování vlhkosti a regulaci tepla, odolná, mimořádně pružná, poskytuje tělu vhodnou oporu a přináší pocit nadlehčení. VISCO líná pěna při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost a tvar podle absorbovaného tepla. To zaručuje výborné přizpůsobení matrace jakékoliv váhové kategorii při všech polohách spánku, na zádech a hlavně na boku. Paměťová pěna znatelně zvyšuje kvalitu spánku. Jádro matrace Top Visco je tvořeno kvalitní studenou pěnou (HR pěna). Nebojte, nechladí. Je pouze vyráběna tzv. studeným procesem. Matrace vyrobené ze studené pěny mají větší póry, jsou proto prodyšnější, mají lepší elastické vlastnosti, tvarovou stálost, jsou komfortnější. HR pěna je vysoce odolná vůči deformacím.

Matrace Top Visco je oboustranná. Tím pádem si každý z vás snadno může zvolit, jaká strana matrace mu vyhovuje nejvíce. Matrace Top Visco je vysoce elastická a má výšku 19 cm. Další výhodou matrace Top Visco je její snímatelný a pratelný potah Tencel, který má po stranách zip pro snadnější sundávání i zpětné nasazení potahu. Tato matrace má zároveň 7 anatomických zón, které umožňují vašemu tělu regeneraci, a zajišťuje uvolnění svalů během spánku. Skvěle se tak přizpůsobí vašemu tělu a vy tak budete odpočatí a plní energie na další den.

Matrace Top Visco je vhodná na pevný lamelový rošt. 

 

Výhody:

  • kvalitní HR pěna a VISCO pěna
  • oboustranná
  • snímatelný a pratelný potah Tencel
  • 7 anatomických zón
  • paměťová pěna

 

Provedení:

  • rozměry matrace: 195x90 cm
  • výška matrace: 19 cm
  • materiál matrace: HR studená pěna, VISCO pěna
  • potah: Tencel, pratelný na 60°C
  • nosnost matrace: 130 kg