GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Visco 7.0 - Matrace, 200x90x18, potah Silver

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Matrace Matrace 160x200

Nejprodávanější

Kvalitní spánek závisí na kvalitní posteli, ale hlavně na kvalitní matraci. Matrace Visco 7.0 je tou pravou pro váš zdravý a klidný spánek. Tato matrace Visco 7.0 je sendvičová matrace a poskytne vám zcela nový zážitek ze spaní. Bolest zad nebo krční páteře bude pro vás minulostí.

Matrace Visco 7.0 je vyrobena z velmi kvalitních materiálů a to z vysoce elastické paměťové pěny VISCO, která má vzdušnou strukturu a tím pádem umožňuje odpařování vlhkosti a regulaci tepla, odolná, mimořádně pružná, poskytuje tělu vhodnou oporu a přináší pocit nadlehčení. VISCO líná pěna při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost a tvar podle absorbovaného tepla. To zaručuje výborné přizpůsobení matrace jakékoliv váhové kategorii při všech polohách spánku, na zádech a hlavně na boku. Paměťová pěna znatelně zvyšuje kvalitu spánku. 

Jádro matrace Visco 7.0 je tvořeno kvalitní studenou pěnou (HR pěna), deskou z přírodního kokosového vlákna a FLEXI-PUR pěnou. Nebojte, nechladí. Je pouze vyráběna tzv. studeným procesem. Matrace vyrobené ze studené pěny mají větší póry, jsou proto prodyšnější, mají lepší elastické vlastnosti, tvarovou stálost, jsou komfortnější. HR pěna je vysoce odolná vůči deformacím.  Kokosové vlákno je přírodní vlákno rostlinného původu z kůry plodů kokosové palmy. Tyto desky se používají pro zpevnění matracového jádra a pro zvýšení pevnosti matrace. Desky z kokosového vlákna jsou odolné proti hnilobě a mají vysokou prodyšnost. Pěna Flexifoam® je nová tepelně modifikovaná kompaktní PUR pěna. Flexifoam® pěna patří k nové generaci PUR pěn, které jsou charakteristické vysokou elasticitou, tvarovou stálostí, houževnatostí a dlouhou životností. Velkou výhodou matrace Visco 7.0 je její nopová povrchová úprava na obou ložných plochách matrace.

Matrace Visco 7.0 je oboustranná. Tím pádem si každý z vás snadno může zvolit, jaká strana matrace mu vyhovuje nejvíce. Matrace Visco 7.0 je vysoce elastická a má výšku 18 cm. Další výhodou matrace Visco 7.0 je její snímatelný a pratelný potah Silver, který má po stranách zip pro snadnější sundávání i zpětné nasazení potahu. Tato matrace má zároveň 7 anatomických zón, které umožňují vašemu tělu regeneraci, a zajišťuje uvolnění svalů během spánku. Skvěle se tak přizpůsobí vašemu tělu a vy tak budete odpočatí a plní energie na další den.

Matrace Visco 7.0 je vhodná na pevný lamelový rošt. 

 

Výhody:

 • kvalitní HR pěna, VISCO pěna, kokosová deska, FLEXI-FOAM pěna
 • oboustranná
 • snímatelný a pratelný potah Silver
 • 7 anatomických zón
 • nopová povrchová úprava ložných ploch
 • paměťová pěna

 

Provedení:

 • rozměry matrace: 200x90 cm
 • výška matrace: 18 cm
 • materiál matrace: kvalitní HR pěna, VISCO pěna, kokosová deska, FLEXI-FOAM pěna
 • potah: Silver, pratelný na 60°C
 • nosnost matrace: 110 kg