GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Vrácení zboží do 30 dní ZDARMA

Vyzkoušejte si nábytek
30 dní zdarma

Nákup na našem e-shopu není risk! Jelikož všem výrobkům 100% věříme, dáváme vám 30 dnů na vyzkoušení přímo u vás doma s celou rodinou. To vám žádný jiný obchod nenabídne.

Jak na to?

GARANCE SPOKOJENOSTI

Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě. Proto můžete zboží bez udání důvodu vrátit do 30 dnů zdarma. Pokud by vašim představám neodpovídala barva, velikost, kvalita nebo funkce, nábytek u vás zdarma vyzvedneme v rámci programu Garance spokojenosti.

30 dnů na vyzkoušení
JAK ZKOUŠET NÁBYTEK?
Warranty Icon

Sedačky, postele a matrace můžete vybalit a sestavit, vyzkoušet v pohodlí domova, zkontrolovat barvu, provedení, kvalitu materiálů i funkce. Vracené zboží nesmí být poškozené.

Warranty Icon

Kuchyně a dřevěný nábytek můžete otevřít a vybalit, zkontrolovat dekor, strukturu, barvu, provedení, kvalitu, úchytky atd.

Možnost vrácení platí pro demontovaný nábytek přepravovaný v kartonových krabicích. V případě více kusových balení prosím otevřete pouze jednu krabici. Vracené zboží nesmí být poškozené a montované.

Warranty Icon

Příslušenství můžete vybalit, vyzkoušet, zkontrolovat barvu, provedení, kvalitu i funkce. Vracené zboží nesmí být poškozené a musí být v originálním obalu.

30 dnů na vyzkoušení
JAK VRÁTIT VYZKOUŠENÝ NÁBYTEK?
Warranty Icon

PŘIPRAVTE SI
VŠE POTŘEBNÉ

Nachystejte si číslo objednávky nebo doklad o koupi. Tyto dokumenty jsou důležité pro jednoznačnou identifikaci vašeho nákupu, která značně urychlí celou další komunikaci.

Warranty Icon

VYPLŇTE
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Na našem webu vyplňte jednoduchý kontaktní formulář. Od té doby už o vás víme a připravujeme vše pro to, abychom se vám mohli do jednoho pracovního dne ozvat.

Warranty Icon

ZAVOLÁ VÁM
NÁŠ OPERÁTOR

Do 24 hodin se vám ozve náš operátor, který s vámi vyřeší další potřebné náležitosti a domluví s vámi přesný termín vyzvednutí zboží u vás doma.

Warranty Icon

PŘIPRAVTE ZBOŽÍ
K VRÁCENÍ

Zboží musí být v úplném stavu, včetně veškerého příslušenství, které s ním bylo dodáno. Nesmí být opotřebeno či poškozeno nad rámec běžného vyzkoušení při běžném nákupu v kamenném obchodě.

Warranty Icon

PŘIJEDEME ZBOŽÍ
VYZVEDNOUT K VÁM

Naši přepravci k vám v dohodnutý čas přijedou vyzvednout zboží. Před jeho odnesením z bytu zboží pečlivě zabalí k transportu. Vyzvednutí i balení je pro vás pochopitelně zdarma.

Warranty Icon

KONTROLA ZBOŽÍ
VE SKLADU

Po přepravě zboží na centrální sklad bude provedena detailní prohlídka vráceného zboží naším technikem. Tento proces probíhá do 5 pracovních dní od vyzvednutí zboží u vás doma.

Warranty Icon

VRÁCENÍ PENĚZ
NA VÁŠ ÚČET

Po kontrole na centrálním skladu vám bude odeslána částka odpovídající prodejní ceně zboží uvedené na faktuře. Peníze jsou připsány na váš účet obvykle do 14 dnů od vrácení zboží.

Warranty Icon

CO SE DÁLE DĚJE
S VRÁCENÝM ZBOŽÍM?

Zboží je zkontrolováno naším technikem a důkladně dezinfikováno. Následně je podle opotřebení zařazeno do jedné ze skupin zboží II. jakosti. Jeho prodejní cena je výrazně snížena a zboží je vystaveno na našem e-shopu s označením Vráceno zákazníkem.