GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Wayne M - Gril 112x63x116,5 cm (černá)

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Doplňky do bytu

Nejprodávanější

Profesionální Gril Wayne M na dřevěné uhlí nebo brikety ocení každý příznivce grilování, ať už milujete pořádný kus masa nebo do křupava opečenou zeleninu. Tento velký zahradní gril najde své uplatnění na každé zahradě a stane se nedílnou součástí každého léta. Obsahuje dvě topeniště, dvě pečící plotny a dokonce i udírnu. Je tedy jen na vás, zda máte chuť si něco ugrilovat nebo vyudit lahodnou klobásku. 

 

Pro snadné rozdělání ohně v grilu můžete využít dmychadlo. Součástí grilu je i pomocný rošt, který se skvěle hodí při přerovnávání grilovaných potravin. Navíc díky velkému krytu se výrazně zkracuje doba přípravy grilovaných potravin, ale také zabraňuje jejich vysušení. Aby jste měli grilování vždy pod kontrolou, je gril vybaven i teploměrem. Gril má pojezdová kolečka pro snadné přemisťování. Rošt je navíc opatřen čtyřmi úchyty, které zajišťují bezpečnou a snadnou manipulaci. V neposlední řadě se i snadno skladuje.

 

 

Výrobním materiálem tohoto grilu je kvalitní ocel, která zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost. Pro ochranu před vysokým žárem, kterému bude gril vystaven, je ocel natřena žáruvzdorným nátěrem v černé barvě. Gril je v elegantním černém provedení, které je doplněno kovovými detaily v podobě úchytů a madel.

 

 

 

Vzhledem k větším rozměrům se gril hodí především na zahradní grilování, na rodinné oslavy či posezení s přáteli. Jelikož nabízí opravdu velkou grilovací plochu, nemusíte se bát, že by nestačil i při velké sešlosti. Svým barevným provedením a moderním designem se bude hodit opravdu kamkoliv, černá je barvou elegance a je vždy dobrou volbou.

 

 

 

 

Výhody:

  • velká grilovací plocha
  • kvalitní materiál
  • moderní design
  • praktické funkce

 

Provedení:

  • rozměry š/v/h: 112/116,5/63 cm
  • materiál: ocel
  • barva: černá

 

Dodání:

  • demontováno
  • balík 1/1: 32/32,5/101 cm, 20 kg