GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Zero Hard - Matrace, 200x80x19, potah Silver

Prodej byl ukončen Vybrat alternativu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Matrace Matrace 160x200

Nejprodávanější

Kvalitní spánek závisí na kvalitní posteli, ale hlavně na kvalitní matraci. Matrace Zero Hard je tou pravou pro váš zdravý a klidný spánek. Tato matrace Zero Hard je sendvičová a poskytne vám zcela nový zážitek ze spaní. Bolest zad nebo krční páteře bude pro vás minulostí.

Matrace Zero Hard je vyrobena z velmi kvalitních materiálů a to z PUR pěny. PUR pěna dodává matraci lepší ortopedické vlastnosti, nižší hmotnost a tím i snazší manipulaci s matrací. PUR pěna je zároveň vhodná pro alergiky, protože je to materiál antialergický, neumožňuje ve své struktuře výskyt roztočů. Jádro matrace Zero Hard je zhotoveno také z PUR pěny a z přírodního kokosového vlákna. Kokosové vlákno je přírodní vlákno rostlinného původu z kůry plodů kokosové palmy. Tyto desky se používají pro zpevnění matracového jádra a pro zvýšení pevnosti matrace. Desky z kokosového vlákna jsou odolné pro hnilobě a mají vysokou prodyšnost. Matrace Zero Hard má nopovou úpravu svrchního povrchu a díky tomu zlepšuje prokrvení pokožky a uvolňuje lépe namožené svalstvo.

Matrace Zero Hard je oboustranná. Tím pádem si každý z vás snadno může zvolit, jaká strana matrace mu vyhovuje nejvíce. Další výhodou matrace Zero Hard je její snímatelný a pratelný potah Silver, který má po stranách zip pro snadnější sundávání i zpětné nasazení potahu. Tato matrace má zároveň 7 anatomických zón, které umožňují vašemu tělu regeneraci, a zajišťuje uvolnění svalů během spánku. Skvěle se tak přizpůsobí vašemu tělu a vy tak budete odpočatí a plní energie na další den.

Matrace Zero Hard je odvozená od matrace Zero. Tato matrace je však tvrdší. Matrace Zero Hard je vhodná na lamelový rošt.

 

Výhody:

  • kvalitní PUR pěna a kokosové vlákno
  • oboustranná
  • snímatelný a pratelný potah Silver
  • 7 anatomických zón
  • nopová úprava ložné plochy

 

Provedení:

  • rozměry matrace: 200x80 cm
  • výška matrace: 19 cm
  • materiál matrace: PUR pěna, kokosové přírodní vlákno
  • potah: Silver, pratelný na 60°C
  • nosnost matrace: 120 kg