Nábytkový program

Pine Aurélio

Dětský pokoj nemusí hýřit jasnými barvami, někdy je i v jednoduchosti  krása. Dětský nábytkový program  Pine Aurélio  je charakteristický  decentní kombinací světlých ploch s matnou povrchovou úpravou a dřevěným dekorem  (borovice). Právě díky této neutrálnosti si můžete dovolit doplnit nábytek výraznou barvou stěn, pestrobarevnou tapetou, hravými plakáty či jinými dekoracemi, například podle věku dítěte. Nábytek se potom bude hodit nejen pro předškoláky, ale oceníte jej i ve studentském pokoji. Ať už vybavujete celou...

Čtěte více

Cena kompletu:
21 476 
s DPH 25 987 
Cena se skládá z:

Pine Aurélio - Komoda typ 21 (bílá)

Dětská komoda
4 082 Kč s DPH 4 939 

Pine Aurélio - Postel 120x200, úložný prostor (bílá)

Klasická postel
4 958 Kč s DPH 5 999 

Pine Aurélio - Přídavný dětský stůl (bílá)

Dětský pracovní stůl
1 503 Kč s DPH 1 819 

Pine Aurélio - Regál typ 02 (bílá)

Dětský regál
1 652 Kč s DPH 1 999 

Pine Aurélio - Skříň typ 90, posuvné dveře (bílá)

Dětská skříň
9 281 Kč s DPH 11 231 

Položky kolekce nábytku Pine Aurélio

Zobrazuji 1-9 produktů z 15 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Pine Aurélio

Dětský pokoj nemusí hýřit jasnými barvami, někdy je i v jednoduchosti  krása. Dětský nábytkový program Pine Aurélio je charakteristický decentní kombinací světlých ploch s matnou povrchovou úpravou a dřevěným dekorem (borovice). Právě díky této neutrálnosti si můžete dovolit doplnit nábytek výraznou barvou stěn, pestrobarevnou tapetou, hravými plakáty či jinými dekoracemi, například podle věku dítěte. Nábytek se potom bude hodit nejen pro předškoláky, ale oceníte jej i ve studentském pokoji.

Ať už vybavujete celou místnost, nebo pouze hledáte nějaký kus nábytku na doplnění již zařízeného pokoje, jistě zde naleznete, co potřebujete. Program Pine Aurélio nabízí skříně různých velikostí, komody, poličky, postele i pracovní stoly. Výhodou tohoto programu je jeho variabilita. Prvky si můžete dle potřeby seskládat tak, aby vše vyhovovalo rozměrům pokoje a potřebám dítěte. 

Nábytek Pine Aurélio je vyroben z LDTD, laminované dřevotřískové desky 22 mm, jejichž povrch je odolný proti vlhkosti, plně omyvatelný a snadný na údržbu Kovové úchytky dodávají moderní design. Přední plochy jsou vyrobeny z MDF - polotvrdé dřevovláknité desky, která je multifunkční alternativou masivního dřeva. Zajišťuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

 

Výhody:

  • omyvatelný povrch
  • variabilita
  • decentní a světlé provedení
  • kvalitní a moderní zpracování

Provedení:

  • materiál korpusu: LDTD, tloušťka 22 mm
  • materiál předních ploch: MDF, tloušťka 16 mm
  • dekor: bílý (borovice)
  • úchytky: kovové, rozteč: 160 mm
  • matná povrchová úprava
  • omyvatelný povrch

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky