Nábytkový program

Polo

Praktický předsíňový program Polo , potěší jednoduchostí svého provedení, díky které se hodí snad do každé místnosti vašeho bytu či rodinného domu. Funkčnost se tu snoubí s variabilitou, kdy si můžete vybrat z  nabídky různých dekorů pro jednotlivé prvky nábytku. Originální laťkový panel s věšáky , udělá radost lidem, kteří zastávají netradiční design užitného nábytku. Šikovné komody a šatní skříně skvěle poslouží pro uložení všech nezbytných věcí, které jsou potřeba pro váš každodenní život. Veškeré prvky z programu Polo jsou dodávány v demontu (rozložené)....

Čtěte více

Cena od:
660 
s DPH 799 

Položky kolekce nábytku Polo

Zobrazuji 1-8 produktů z 8 celkem

Popis kolekce nábytku Polo

Praktický předsíňový program Polo, potěší jednoduchostí svého provedení, díky které se hodí snad do každé místnosti vašeho bytu či rodinného domu. Funkčnost se tu snoubí s variabilitou, kdy si můžete vybrat z nabídky různých dekorů pro jednotlivé prvky nábytku.

Originální laťkový panel s věšáky, udělá radost lidem, kteří zastávají netradiční design užitného nábytku. Šikovné komody a šatní skříně skvěle poslouží pro uložení všech nezbytných věcí, které jsou potřeba pro váš každodenní život.

Veškeré prvky z programu Polo jsou dodávány v demontu (rozložené).

 

Provedení:

  • materiál: LDTD
  • dekor: dub bardolino, jasan coimbra, ořech macadamia

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky