Proč kupovat bazarový nábytek

Padla ti do oka pěkná sedací souprava, ale váháš s jejím pořízením, protože je v bazarové kategorii? Upřednostnit bazarový nábytek před novým může být v mnoha situacích správná volba. Přesvědč se, že i nábytek II. jakosti skrývá spoustu výhod.

1. Skvělá cena

Hlavní lapač pozornosti je u bazarového nábytku cena. Jde o ideální nábytek pro každého, kdo si chce vybavit domácnost, ale nechce investovat příliš mnoho peněz. Sleva na bazarový nábytek často přesahuje i 75 %, a proto ho lze pořídit takříkajíc za hubičku. Jde o výtečnou alternativu pro mladé a studenty, kteří si vybavují svou první domácnost po odletu z rodného hnízda.

2. Bazarový neznamená nekvalitní

Mnoho lidí si pod bazarovým nábytkem představí rozbité haraburdí, což je velký mýtus. Do bazarového nábytku spadá velké množství zboží, které je pouze rozbalené, nebo má drobnou oděrku na místě, které nemusí být viditelné. Typickým příkladem je šatní skříň, která je používaná, neopotřebovaná a i nadále může vesele plnit svůj účel. Důvod, proč je zboží zařazeno do bazarové kategorie, u něj bývá uveden, takže člověk nekupuje zajíce v pytli.

3. Praktičnost především

Bazarové zboží je ideální pro všechny praktické osoby, kterým jde u nábytku v první řadě o užitečnost a v druhé řadě o design. Za skvělou cenu lze z bazarové nabídky vybavit celou domácnost praktickým nábytkem s dlouhou životností, pokud člověku nevadí jeho designová nesourodost. Je dobré pamatovat, že oděrkou či porušeným obalem nábytek o svou funkci nepřichází.

4. Originální kousky

Milovníci stylového nábytku však nepřijdou zkrátka. Jde o skvělou možnost, jak objevit jedinečné designové kousky. Díky nedostatkům ve vzhledu a barevném provedení vznikají originální doplňky interiéru, které zkrášlí nejen moderní domácnosti. Potěší sběratele zajímavých kousků i milovníky pestrých pokojů. Co takhle komoda, které chyba v barevném provedení dodává výjimečný retro nádech?

Bazarový nábytek je jako předváděcí automobily. Jsou stejně výkonné a užitečné jako nové kousky, ale již nemohou být prodávané za plnou cenu.

V naší nabídce bazarového nábytku najdeš obývací pokoje, sedací soupravy, ložnice, kuchyně, dětské pokoje, předsíně, kanceláře, koupelny i zahradní nábytek.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0