Proč si pořídit čalouněné jídelní židle?

Už tě nebaví během hodování na lahodných večeřích poslouchat otravné vrzání starých židlí? Pořiď si nové, a rovnou čalouněné! V následujících řádcích ti představíme hlavní výhody čalouněných židlí.

Jídelní židle Catania

Ozdoby každé jídelny

Oproti běžným židlím, které jsou si podobné jako vejce vejci, je nabídka čalouněných židlí mnohem pestřejší. Nabídka potahů totiž končí tam, kde končí lidská fantazie. Snadno seženeš potahy ve všech odstínech barevného spektra, potahy s různými pestrými vzory i potahy s potisky všemožných obrázků a fotografií. Čalouněné židle se tak stávají součástí dekorací interiéru kuchyní a jídelen. Pestré vzory dokážou výrazně oživit místnost a vytvořit útulnou atmosféru pro hodování.

Jídelní židle Donna BessPohodlné pochutnání

Pokud jsi celý život hodovala na židli bez potahu, čalouněná židle pro tebe bude slastný zážitek! Čalouněné potahy jsou měkké, komfortní a člověk se do nich příjemně zanoří. Nejčastěji se čalounění na jídelních židlích umisťuje na sedák a opěrku. Na sedáku zaručuje, že nebudeš mít přesezené hýždě a na opěrce, že tě hrany židle nebudou tlačit do lopatek a zad. Výjimkou nejsou ani židle, které mají kromě noh čalouněnou celou horní část. Tyto židle se objevují zejména v moderních jídelnách a působí velmi elegantně. Díky měkkému a pohodlnému čalounění budeš moci hodovat dlouhé hodiny a stále se budeš cítit pohodlně.

Jídelní židle K215Hop do měkkého

Jistě znáš ten pocit, když omylem narazíš loktem či kolenem do tvrdé židle. Díky čalouněným židlím se těmto nepříjemnostem vyhneš. Měkké polstrování předejde všem úrazům spojeným s ostrými hranami a rohy běžných kuchyňských židlí. Obzvláště vhod přijdou čalouněné židle v těch domácnostech, po kterých pobíhají rozdováděné děti. Pořízením těchto židlí podstatně navýšíš bezpečnost svého interiéru.

Vyber si čalouněnou židli z naší nabídky

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Jídelní židle Manza šedá

2 499 

bez DPH 2 065 

Jídelní židle K303

1 199 

bez DPH 991 

Jídelní židle K266 béžová

1 999 

bez DPH 1 652 

Nákupní košík

0 ks / 0