Nábytkový program

Rhein

Rhein Program je momentálně vyprodán

Předsíňový program Rhein lze jednoduše představit slovy moderní, čistý a elegantní . Jeho hlavní předností je jeho vizuální jednoduchost, která je kombinovaná s množstvím kvalitních detailů. Díky těmto výhodám bude vaše předsíň maximálně komfortní. Jelikož program nabízí velké množství prvků, je pouze na vás, jak vše poskládáte. Pokud máte větší množství obuvi, jistě nepohrdnete prostorným botníkem. Pokud je vaše předsíň menších rozměrů, jistě oceníte věšákový panel, který budete denně využívat k odkládání šatstva a tašek. Každý detail byl důkladně promyšlen tak, aby odpovídal...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Rhein

Předsíňový program Rhein lze jednoduše představit slovy moderní, čistý a elegantní. Jeho hlavní předností je jeho vizuální jednoduchost, která je kombinovaná s množstvím kvalitních detailů. Díky těmto výhodám bude vaše předsíň maximálně komfortní. Jelikož program nabízí velké množství prvků, je pouze na vás, jak vše poskládáte. Pokud máte větší množství obuvi, jistě nepohrdnete prostorným botníkem. Pokud je vaše předsíň menších rozměrů, jistě oceníte věšákový panel, který budete denně využívat k odkládání šatstva a tašek.

Každý detail byl důkladně promyšlen tak, aby odpovídal nárokům dnešního uživatele. Aby bylo vyhověno všem požadavkům, můžete sami zvolit, zda bude předsíň laděna spíše do bílé či přírodní barvy.

Kromě úložného prostoru a efektivního vzhledu vás zaujme neskrývaná kvalita. Korpus i přední plochy jsou vyrobeny z lamina. Jedná se o běžně užívaný materiál, který s sebou přináší spoustu nepostradatelných výhod. Lze vyjmenovat snadnou údržbu či vysokou odolnost vůči vodě.

Tento program vás jistě osloví a navíc přinese do vaší domácnosti současný design.

 

 

Výhody:

  • úložný prostor
  • kvalitní materiál
  • moderní design

 

Provedení:

  • materiál: lamino

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky