Nábytkový program

Roma

Roma Program je momentálně vyprodán

Tento elegantní a jedinečný koupelnový program Roma  si zamilujete na první pohled! Jednotlivé kusy nábytku lze snadno kombinovat a doplňovat , společně vytváří příjemnou atmosféru. Navíc maj í i prakticky řešený úložný prostor , kam hravě schováte veškeré hygienické potřeby a věci všech členů domácnosti. Vyrábí se v bílém dekoru s boky v dekoru ořechu , což působí velmi stylově, místnost prosvětlí a dodá jí svěžest. Hodí se do naprosto všech druhů koupelen, skvěle doplní i jakýkoliv jiný nábytek.  Dle vašeho vkusu proměníte koupelnu v příjemné, elegantní a vámi...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Roma

Tento elegantní a jedinečný koupelnový program Roma si zamilujete na první pohled! Jednotlivé kusy nábytku lze snadno kombinovat a doplňovat, společně vytváří příjemnou atmosféru. Navíc mají i prakticky řešený úložný prostor, kam hravě schováte veškeré hygienické potřeby a věci všech členů domácnosti.

Vyrábí se v bílém dekoru s boky v dekoru ořechu, což působí velmi stylově, místnost prosvětlí a dodá jí svěžest. Hodí se do naprosto všech druhů koupelen, skvěle doplní i jakýkoliv jiný nábytek. Dle vašeho vkusu proměníte koupelnu v příjemné, elegantní a vámi vysněné prostředí. 

Skříňky jsou oživeny vodorovnými úchytkami. Nejenže perfektně padnou do ruky, ale svým vzhledem oživí celkový design skříňky. Pro snadnou údržbu a dlouhou životnost je zde použit materiál MDF.

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky