Nábytkový program

Rouen

Rouen Program je momentálně vyprodán

Koupelnové skříňky Rouen  vás na první pohled zaujmou svým  moderním designem , díky kterému se hodí do každého interiéru. Bílá barva provedená ve vysokém lesku dodá vaší koupelně luxusní vzhled. Skříňky nabízí  dostatek úložného prostoru , který jistě oceníte.  Další výhodou je  LED osvětlení  některých skříněk, které  ze skříňky vytvoří velice atraktivní prvek, který lehce nalezne místo v každé domácnosti. Zároveň může posloužit jako decentní osvětlení koupelny. Použitý  materiál je velice kvalitní  a...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Rouen

Koupelnové skříňky Rouen vás na první pohled zaujmou svým moderním designem, díky kterému se hodí do každého interiéru. Bílá barva provedená ve vysokém lesku dodá vaší koupelně luxusní vzhled. Skříňky nabízí dostatek úložného prostoru, který jistě oceníte. 

Další výhodou je LED osvětlení některých skříněk, které ze skříňky vytvoří velice atraktivní prvek, který lehce nalezne místo v každé domácnosti. Zároveň může posloužit jako decentní osvětlení koupelny.

Použitý materiál je velice kvalitní a jeho údržba je velice snadná. Je tvořen lamino LTD deskami. Jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva laminátu s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu je odolná vůči působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. LDTD lamino desky jsou hygienicky nezávadné a odolné vůči působení vody a vlhka. 

Nákupu koupelnových skříněk Rouen nebudete nikdy litovat. 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky