Rozkládací sedačky k pohodlnému přespání

Od našich zákazníků víme, že možnost rozložení sedačky na pohodlné lůžko je jednou z nejžádanějších vlastností. Není divu – rozkládací sedací soupravy už dnes nemusí být jen nouzovým řešením, na které bude nešťastná návštěva s hrůzou vzpomínat ještě řadu dní. Díky kvalitním matracím a dostatečnému prostoru na nich může pohodlně přespat i několik osob. Vybrali jsme ty nejžádanější rohové a U sedačky a seřadili jsme je podle velikosti lůžka.

 

 

ODPOČINEK PODLE VAŠICH PŘÁNÍ

Luxusní, současně ale nadmíru pohodlná sedací souprava Capri hýčká své majitele moderním designem a dokonalou účelností. Je potažena kvalitní režnou látkou, která vyniká pevností, skvěle drží tvar a snadno se čistí. Po rozložení nabídne lůžko o rozměrech 210×124 cm, na kterém se pohodlně vyspí i dlouhá návštěva. Doslova dlouhá.

 

KRÁLOVNA OBÝVACÍHO POKOJE
 

Rohová sedačka Duo Panama je vysoce komfortní a díky potahové látce a celkovému provedení velice elegantní. Výběrem jejího dekoru lze vhodně doplnit barevný koncept místnosti a nechat všechny prvky souznít v jeden celek. Je vyrobena z velmi kvalitních materiálů zaručujících dlouhou životnost. Její lůžko o rozměrech 200×100 cm umožní velmi pohodlné přespání jedné osobě.

 

 

DESIGNOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA DO MALÝCH BYTŮ

Elegantní sedací souprava Simone se může stát nočním útočištěm pro dva štíhlejší nocležníky, kterým nabídne prostor 200×120 cm. Poskytované pohodlí kombinuje s praktickými funkcemi a moderním vzhledem a lehce se může stát ústředním motivem každého obývacího pokoje. Sedáky s pružinovým jádrem a kvalitní PUR pěnou jsou potaženy příjemnou látkou Inari.

 

 

PRO VELKOU RODINU

Nadstandardně prostorná sedací souprava Duo Panama Maxi nabízí díky svému provedení do tvaru U opravdu velkou plochu pro sezení. Její komfort podporují i sklápěcí rohové zádové opěráky a dva polohovatelné podhlavníky, které lze snadno přizpůsobit podle tělesné výšky. Obdobně prostorné je i rozkládací lůžko, které se svými 256×118 cm rozhodně nikoho neurazí.

 

 

 

A VÍTĚZEM JE...

Výhercem naší malé soutěže o největší rozkládací lůžko je tentokrát moderní sedačka Rocca, která nabídne úctyhodných 270×140 cm! Je neježe prostorná, ale také pohodlná – výplň sedáku tvoří pružiny Bonell, a praktická – má úložný prostor pod oběma otomany. Splňuje tedy všechny požadavky, které jsou na tento druh nábytku kladeny.

 

 

 

 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0