Nábytkový program

Saint Tropez

Nábytkový program Saint Tropez  je ideální a jedinečnou kombinací  sylových a   důmyslně řešených jednotlivých kusů , které společně tvoří celistvý  set nábytku do obývacích prostorů.  Mezi hlavní přednosti tohoto programu bezesporu patří  velké množství praktického úložného prostoru , který oceníte v každém pokoji.  Dále se vyznačuje zajímavým designem, praktickými rozměry a  kvalitním materiálem LDT , který se chlubí mimojíné dlouhou životností a jednoduchou údržbou. Vyrábí se v moderní a v poslední době velmi oblíbenou ...

Čtěte více

Cena kompletu:
13 146 
s DPH 15 908 
Cena se skládá z:

Saint Tropez-STZT221B(J34 - dub sangalo/bílý lesk)

TV, Hifi stolek - dřevěný
4 039 Kč s DPH 4 887 

Saint Tropez-STZB03(D47 - dub sangalo)

Police
730 Kč s DPH 883 

Saint Tropez-STZK221B(J34 - dub sangalo/bílý lesk)

Komoda
5 886 Kč s DPH 7 123 

Saint Tropez-SVOT22(J33 - dub sangalo/bílý lesk)

Konfereční stolek - dřevěný
2 492 Kč s DPH 3 015 

Položky kolekce nábytku Saint Tropez

Zobrazuji 1-9 produktů z 12 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Saint Tropez

Nábytkový program Saint Tropez je ideální a jedinečnou kombinací sylových a důmyslně řešených jednotlivých kusů, které společně tvoří celistvý set nábytku do obývacích prostorů. Mezi hlavní přednosti tohoto programu bezesporu patří velké množství praktického úložného prostoru, který oceníte v každém pokoji. 

Dále se vyznačuje zajímavým designem, praktickými rozměry a kvalitním materiálem LDT, který se chlubí mimojíné dlouhou životností a jednoduchou údržbou. Vyrábí se v moderní a v poslední době velmi oblíbenou kombinací dvou dekorů - dub sangalo doplněný o bílou barvu v lesklém provedení. Další designovou záležitostí je doplění nábytku o některé části nábytku ze skla.

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky