Nábytkový program

Saint Tropez

Nábytkový program Saint Tropez  je ideální a jedinečnou kombinací  sylových a   důmyslně řešených jednotlivých kusů , které společně tvoří celistvý  set nábytku do obývacích prostorů.  Mezi hlavní přednosti tohoto programu bezesporu patří  velké množství praktického úložného prostoru , který oceníte v každém pokoji.  Dále se vyznačuje zajímavým designem, praktickými rozměry a  kvalitním materiálem LDT , který se chlubí mimojíné dlouhou životností a jednoduchou údržbou. Vyrábí se v moderní a v poslední době velmi oblíbenou ...

Čtěte více

Cena kompletu:
16 156 
bez DPH 13 351 
Cena se skládá z:

Konferenční stolek Saint Tropez-SVOT22 (dub sangalo/bílý lesk)

Dřevěný konferenční stolek
2 969 Kč bez DPH 2 454 

Položky kolekce nábytku Saint Tropez

Zobrazuji 1-3 produktů z 3 celkem

Popis kolekce nábytku Saint Tropez

Nábytkový program Saint Tropez je ideální a jedinečnou kombinací sylových a důmyslně řešených jednotlivých kusů, které společně tvoří celistvý set nábytku do obývacích prostorů. Mezi hlavní přednosti tohoto programu bezesporu patří velké množství praktického úložného prostoru, který oceníte v každém pokoji. 

Dále se vyznačuje zajímavým designem, praktickými rozměry a kvalitním materiálem LDT, který se chlubí mimojíné dlouhou životností a jednoduchou údržbou. Vyrábí se v moderní a v poslední době velmi oblíbenou kombinací dvou dekorů - dub sangalo doplněný o bílou barvu v lesklém provedení. Další designovou záležitostí je doplění nábytku o některé části nábytku ze skla.

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky