Nábytkový program

Sand

Sand Program je momentálně vyprodán

Při zařizování interiéru se setrvale ženeme za  moderním designem , který svým vzhledem vzbuzuje určitou eleganci a praktičnost. Prvky současného designu nejsou pouze v monotónních barvách, jež vytvářejí neutrální základ. I přírodní dekor může být jasnou ukázkou moderního stylu. Stačí jen správná kombinace materiálu, dekoru, tvarů a prvků. O to více pocítíte  hřejivost domova, který bude podmíněn lehce rustikálním dojmem tohoto  nábytkového programu Sand. Za povšimnutí zaručeně stojí již zmíněný přírodní  dekor, který v daném programu...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Sand

Při zařizování interiéru se setrvale ženeme za moderním designem, který svým vzhledem vzbuzuje určitou eleganci a praktičnost. Prvky současného designu nejsou pouze v monotónních barvách, jež vytvářejí neutrální základ. I přírodní dekor může být jasnou ukázkou moderního stylu. Stačí jen správná kombinace materiálu, dekoru, tvarů a prvků. O to více pocítíte  hřejivost domova, který bude podmíněn lehce rustikálním dojmem tohoto nábytkového programu Sand.

Za povšimnutí zaručeně stojí již zmíněný přírodní dekor, který v daném programu zastupuje dub a čedičová šedá. Kromě toho neopomeňte zmínku o omyvatelném povrchu, který zaručuje použitý výrobní materiál. Kovové úchytky pouze vizuálně doplňují vnější vzhled prvků. 

Ať už budete zařizovat obývací či dětský pokoj, můžete si být jisti, že k vzhledu dané místnosti nebude mít nikdo další výhrady. 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky