Nábytkový program

Santorini

Santorini Program je momentálně vyprodán

Chcete pro své děti takový nábytek, který bude svěží a projasní celou místnost?  Dětský program Santorini  je vyhotoven v dekoru  bílá arctic.  Děti si rádi vystavují svoje cennosti, oblíbené plakáty a hračky.  Neutrální barevný základ je tak vhodný pro další pokojové úpravy. I přes veškeré dekorace bude pokoj působit klidně a vaše děti se v něm budou cítit příjemně. Mezi základní vybavení dětského pokoje zpravidla patří skříň, postel a psací stůl. To vše tento dětský program nabízí. Kromě jiného nabízí i další prvky v podobě regálu, poličky, TV stolku...

Čtěte více

Cena se skládá z:

Santorini - Regál, typ 07 (bílá arctic)

Dětský regál
3 199 Kč bez DPH 2 644 

Santorini - Šatní skříň se zásuvkou, typ 26 (bílá arctic)

Dětská skříň
6 599 Kč bez DPH 5 453 

Postel Santorini - 90x200 cm, úložný prostor (bílá arctic)

Klasická postel
5 299 Kč bez DPH 4 379 

Popis kolekce nábytku Santorini

Chcete pro své děti takový nábytek, který bude svěží a projasní celou místnost? Dětský program Santorini je vyhotoven v dekoru bílá arctic. Děti si rádi vystavují svoje cennosti, oblíbené plakáty a hračky. Neutrální barevný základ je tak vhodný pro další pokojové úpravy. I přes veškeré dekorace bude pokoj působit klidně a vaše děti se v něm budou cítit příjemně.

Mezi základní vybavení dětského pokoje zpravidla patří skříň, postel a psací stůl. To vše tento dětský program nabízí. Kromě jiného nabízí i další prvky v podobě regálu, poličky, TV stolku apod. Díky široké nabídce tak máte možnost zařídit pokoj podle vašich potřeb a představ. 

Z hlediska údržby snad každý ocení omyvatelný povrchKorpus nábytku je vyroben z LDTD desek. Přední plochy jsou vyrobeny z dřevovláknitých desek MDF, které jsou typické svojí odolností a jednoduchou údržbou. Dvířka a zásuvky mají keramické úchytky, které ladí s dekorem nábytku. 

Děti mají nejrůznější koníčky. V pěkně zařízeném pokoji se budou cítit spokojeně. A pokud budou mít dostatek místa na všechny jejich věci a hračky, bude vše ještě o něco komfortnější. 

 

 

Výhody:

  • moderní styl
  • světlý dekor
  • omyvatelný povrch

 

Provedení:

  • materiál: MDF, LDTD
  • dekor: bílá arctic

 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky