Nábytkový program

Savana

Savana Program je momentálně vyprodán

Jemný dekor a decentní provedení  nábytku z řady Savana  vytvoří z každého obývacího pokoje harmonickou a útulnou místnost, kde se budete moct oddávat zaslouženému odpočinku a relaxaci.  Výrobním materiálem nábytku této řady jsou  laminované dřevotřískové desky , které jsou velmi pevné, odolné a typické svou nenáročností na údržbu. Povrchová úprava je  standardní ,  matná . Kvalitní provedení zajišťuje stabilitu, bytelnost a dlouhou životnost. Vzájemným kombinováním s dalšími kusy nábytku z tohoto programu vytvoříte svůj vysněný obývací pokoj, který...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Savana

Jemný dekor a decentní provedení nábytku z řady Savana vytvoří z každého obývacího pokoje harmonickou a útulnou místnost, kde se budete moct oddávat zaslouženému odpočinku a relaxaci. 

Výrobním materiálem nábytku této řady jsou laminované dřevotřískové desky, které jsou velmi pevné, odolné a typické svou nenáročností na údržbu. Povrchová úprava je standardnímatná. Kvalitní provedení zajišťuje stabilitu, bytelnost a dlouhou životnost.

Vzájemným kombinováním s dalšími kusy nábytku z tohoto programu vytvoříte svůj vysněný obývací pokoj, který bude nejen útulný, ale i reprezentativní. Nebojte se využít nejrůznějších dekorací pro dokreslení celkového vzhledu. 

 

Výhody:

  • harmonická kombinace dekorů
  • stabilní provedení
  • moderní styl

 

Provedení:

  • materiál: ldtd
  • dekor: dub san remo/dub san remo - latte

 

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky