Nábytkový program

Semi

Semi Program je momentálně vyprodán

Netřeba dlouho popisovat obývací program Semi . Vše je totiž viditelné na první pohled. Jsou to především detaily, které utváří jeho originální vzhled. Váš obývací pokoj jistě osvěží přímořským designem, který je zdůrazněn navoleným dekorem a nepřehlédnutelnou  úpravou dvířek . Atraktivita není podpořena pouze jedním vizuálním doplňkem. Těchto detailů je více a rozhodně mezi ně patří dlouhé úchyty či vnitřní reliéf zadní plochy.  Zcela zaručeně se řadí mezi skvosty současného designu, který v sobě snoubí efektivnost, minimalismus a praktičnost. Zaměřte se i na...

Čtěte více

Cena se skládá z:

Konferenční stolek Semi - Typ 65 (pino aurelio/dub nelson)

Dřevěný konferenční stolek
2 599 Kč bez DPH 2 148 

Popis kolekce nábytku Semi

Netřeba dlouho popisovat obývací program Semi. Vše je totiž viditelné na první pohled. Jsou to především detaily, které utváří jeho originální vzhled. Váš obývací pokoj jistě osvěží přímořským designem, který je zdůrazněn navoleným dekorem a nepřehlédnutelnou úpravou dvířek. Atraktivita není podpořena pouze jedním vizuálním doplňkem. Těchto detailů je více a rozhodně mezi ně patří dlouhé úchyty či vnitřní reliéf zadní plochy. 

Zcela zaručeně se řadí mezi skvosty současného designu, který v sobě snoubí efektivnost, minimalismus a praktičnost. Zaměřte se i na další podstatné vybavení, kterým mohou být obohaceny programové prvky. Mohou mít zabudovaný například částečný výsuv se samodotahem a brzdou, integrované úchytky či čiré bezpečnostní sklo.

Všechny prvky byly navrženy tak, aby polichotili vašemu oku a zároveň byly praktické z hlediska úložného prostoru. Ten se nesmí opomíjet, jelikož je jednou z hlavních příčin nekomfortního bydlení. Prvky si můžete navolit tak, aby byl obývací pokoj podle vašeho gusta. Pro vaši dokonalou představu stačí už jen zmínit kvalitní volbu materiálu. Vše je vyrobeno z LDTD a MDF desek.

Teď už záleží jen na vás a na vaší představě o dokonalém bydlení. 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky