156 772 nábytku ihned k odeslání

490 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm) 0

Hloubka (cm) 0

Převládající barva 0

Rozkládací 0

Potahový materiál 0

Styl 0

Příznaky zboží 0

Dostupnost 0

Zákazníci právě nakoupili

Sestavy 3+2+1

Přemýšlíte nad pořízením sedací sestavy do vašeho obývacího pokoje? Varianta 3+2+1, tedy trojsedák, dvojsedák a křeslo představuje v českých domácnostech častou variantu. Může být čalouněná látkou, kůží, s možností rozkladu… Podívejte se, jak sedací sestavu 3+2+1 vybrat.

Na jaký materiál vsadit? 

Vaše sedací sestava může být čalouněná látkou, kůží nebo eko kůží

  • Látkové čalounění je oblíbené pro přijatelnou cenu a vysoký výběr barev, vzorů a druhů látky. Moderní materiály se navíc téměř nešpiní a neblednou, potah vydrží dlouho krásný
  • Kožené sedačky odnepaměti značí luxus. Jsou dražší, ale při správné péči mají dlouhou životnost.
  • Eko kůže je levnější alternativou k pravé kůži, je dvouvrstvá, z jedné vrstvy 100% bavlněného úpletu a 100% polyuretanu. Má kratší životnost, ale hezky vypadá v kombinaci s látkou.

Dá se sedačka rozložit?

Zejména v malém bytě oceníte náhradní lůžko navíc. Soustřeďte se tedy na to, jestli je některá součást sestavy rozkládací. Nejčastěji to bývá trojsedák či v dvojsedák, ale možnost rozkladu můžete najít i u některých křesel. Rozkládací křeslo však většinou na spaní určeno není, pouze na relax, natažení nohou.

Úložný prostor v sedačce i křeslech

Jednotlivé části sestavy mohou skrývat úložný prostor. Ten může být součástí trojsedáku, dvojsedáku nebo součástí křesel. Dá se to i nakombinovat, trojsedák může být s rozkladem, dvojsedák či křeslo s úložným prostorem.

Jak zvolit barvu?

Sestava sedaček 3+2+1 bude ve vašem obýváku nepřehlédnutelná a její design musíte proto dobře rozmyslet. Pokud volíte výraznou barvu nebo vzorování, zbytek interiéru musí být spíše v jemných, nevýrazných barvách. Pamatujte na to, že v pokoji by neměly být více než 3 barvy, z toho výrazná jen jedna. Pokud máte rádi křiklavé barvy, ale bojíte se, že se vám okoukají, můžou být výrazným prvkem třeba jen polštářky, které můžete kdykoliv vyměnit. Mrkněte se na naše tipy, jak sladit barvy v interiéru.

Přemýšlíte nad jiným složením vaší sestavy? Zde jsou možnosti

  • 3+1+1 – Sestava s trojsedákem a dvěma křesly
  • 2+1+1 – Dvojsedák a dvě křesla
  • 3+1 – Trojsedák a křeslo
  • 2+1 – Dvojsedák a křeslo

To ovšem není všechno. Kombinací je spoustu a nemusíte se omezovat pouze na dvojsedáky, trojsedáky a křesla. Kombinovat můžete třeba i s taburety. Podívejte se na další kombinace zde. Případně můžete vsadit také na jednu velkou sedačku, rohovou nebo do U.


Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky