Nábytkový program

Simba

Svěží barevná kombinace  dětského programu Simba  vás zaujme designovou lehkostí, díky které budete mít dostatek prostoru k vlastní realizaci. Dětský pokoj není nikdy tvořen pouze nábytkem. Jsou to především hračky a doplňky, které z něj vytvářejí svébytný prostor.  Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno opomíjet  dostatek úložného prostoru a praktickou stránku . Vždy je nutné myslet i na nejmenší detaily, které později vysoce doceníte. Jsou to především rodiče, kteří potřebují mít vše po ruce. Program má několik prvků, které...

Čtěte více

Cena kompletu:
12 892 
s DPH 15 600 
Cena se skládá z:

Simba 13(korpus bílá/front bílá a růžová)

Dětský pracovní stůl
2 066 Kč s DPH 2 500 

Simba 10(korpus bílá/front bílá a růžová)

Dětská komoda
1 859 Kč s DPH 2 250 

Simba 14(korpus bílá/front bílá a zelený medvídek)

Dětská police
992 Kč s DPH 1 200 

Simba 15(korpus bílá/front bílá a růžová)

Klasická postel
3 677 Kč s DPH 4 450 

Simba 4(korpus bílá/front bílá a růžová)

Dětský regál
1 777 Kč s DPH 2 150 

Simba 6(korpus bílá/front bílá a růžová)

Dětská skříň
2 521 Kč s DPH 3 050 

Položky kolekce nábytku Simba

Zobrazuji 1-9 produktů z 81 celkem 1239

dalších 9

Popis kolekce nábytku Simba

Svěží barevná kombinace dětského programu Simba vás zaujme designovou lehkostí, díky které budete mít dostatek prostoru k vlastní realizaci. Dětský pokoj není nikdy tvořen pouze nábytkem. Jsou to především hračky a doplňky, které z něj vytvářejí svébytný prostor. 

Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno opomíjet dostatek úložného prostoru a praktickou stránku. Vždy je nutné myslet i na nejmenší detaily, které později vysoce doceníte. Jsou to především rodiče, kteří potřebují mít vše po ruce. Program má několik prvků, které můžete libovolně kombinovat. Zvolená sestava bude přesně odpovídat proporcím pokoje. 

Nábytkový program Simba s půvabným barevným provedením rozveselí každý dětský pokojíček. Je dokonale propracovaný a nabízí spoustu hravých detailů. Neopomenutelnou předností je také množství úložného prostoru. Z pestrých barevných variant si jistě vybere každý malý voják či princezna.

 

Provedení:

  • dekor: korpus bílá/ front bílá v kombinaci s růžovou, modrou nebo tyrkysovou

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky