Nábytkový program

Snow

Neexistuje žádné pravidlo, že by dětský pokoj musel bezpodmínečně hýřit milióny barev. Starší děti mnohem více ocení exkluzivitu a originální styl. Proto si zamilují  dětský nábytkový program Snow , který má několik základních znaků, díky nimž se pro děti stává poutavý. Veškeré prvky v tomto programu jsou vyhotoveny  v dekoru bílé . Počáteční jednoduchost využívá drobných přesto podstatných detailů. Nábytek z  programu Snow  je moderní a nadčasový zároveň, takže se bude krásně vyjímat v každém dětském i studentském pokoji....

Čtěte více

Cena kompletu:
28 798 
bez DPH 23 799 
Cena se skládá z:

Snow SNWB01 (Bílá C50)

Dětská police
599 Kč bez DPH 495 

Snow SNWS83 (Bílá C50)

Dětská skříň
11 250 Kč bez DPH 9 297 

Položky kolekce nábytku Snow

Zobrazuji 1-3 produktů z 3 celkem

Popis kolekce nábytku Snow

Neexistuje žádné pravidlo, že by dětský pokoj musel bezpodmínečně hýřit milióny barev. Starší děti mnohem více ocení exkluzivitu a originální styl. Proto si zamilují dětský nábytkový program Snow, který má několik základních znaků, díky nimž se pro děti stává poutavý. Veškeré prvky v tomto programu jsou vyhotoveny v dekoru bílé. Počáteční jednoduchost využívá drobných přesto podstatných detailů.

Nábytek z programu Snow je moderní a nadčasový zároveň, takže se bude krásně vyjímat v každém dětském i studentském pokoji. Designově neutrální světlé plochy použitím několika doplňků a barev snadno proměníte ve vysněný pokoj pro malé i větší ratolesti. Dopřejte svým dětem krásně zařízený pokoj!

Výhody:

  • kvalitní provedení
  • nadčasový design
  • velkorysý úložný prostor
  • množství prvků v programu

Materiál:

  • LDTD laminovaná dřevotřísková deska
  • barva: bílá C50

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky